› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 03.05.2013

Swarovski'den Anneler Günü Koleksiyonu

Anneler Günü'nün en güzel yanlarından biri, vereceğiniz hediyenin sonrasında anneninizin yüzünde oluşan mutluluğu izlemek... O halde sizi hemen Swarovski'nin mutluluk garantili Anneler Günü Koleksiyonu'yla tanıştıralım!

Swarovski, Anneler Günü için duyguları harekete geçiren ve güçlü bir tarz yansıtan göz alıcı bir koleksiyon sunuyor. Beyaz ve mavinin farklı tonlarından oluşan koleksiyon, canlı bir renk paletiyle denizi ve yazın güneşli günlerini hatırlatıyor.

Swarovski'nin Anneler Günü Koleksiyonu'nu görmek için tıklayın.Swarovski'nin Anneler Günü'ne özel bir araya getirdiği temalardan bazılarını gelin şimdi yakından inceleyelim...

Lüks takılardan esinlenen Talesia temasını zarif ve zamansız olarak nitelendirebiliriz. Bu seride üzerinde armut şekilli kristaller görülen bir kolye, bir çift sallantılı küpe ve bir bileklik yer alıyor.

Triumphal temasında farklı kesimlere sahip kristallerle bezenmiş çiçek şeklini andıran soyut bir motif görülüyor. Bu takı serisi çok yönlü kullanıma da uygun. Büyük halka bileklik ve kokteyl yüzüğü cesur bir görünüm yaratırken, çift sıralı kolye ve kadınsı küpeler daha sade bir tarz sunuyor.

Bu parçalara benzer akılları baştan alacak birçok alternatif www.swarovski.com adresinde sizleri bekliyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2