› 
 › 
03.12.2018

Yerli kadın girişimi FABULA, Divarese'de!

Türkiye'nin yaratıcı ve üretken kadınları Divarese’de hayat bulmaya devam ediyor. Fabula, İyi İşler projesi kapsamında daha fazla insana ulaşıyor.

Divarese yeni yılda hem şık hem rahat ayakkabıları ile dikkat çeken FABULA iş birliği ile karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin yaratıcı ve üretken kadınları Divarese’de hayat bulmaya devam ediyor. FABULA ve Divarese işbirliğinin başlangıç noktası “İYİ İŞLER” sosyal sorumluluk projesi. Divarese proje kapsamında kadın girişimcilere destek veriyor, kadınların sürdürülebilir değerler yaratmalarına katkıda bulunuyor.

Yerli kadın girişimi FABULA, Divarese'de!

Latince’de öykü anlamına gelen FABULA, yolculuğuna “bir varmış bir yokmuş” diyerek başlıyor. Markanın kurucusu Zeynep Benli markanın çıkış noktasının evde kullanılmaya uygun şık terlik arayışı ve sonrasında sokak ayakkabılarının temizlenerek evde kullanılması olduğunu anlatıyor.
 
Fabula & Divarese işbirliği
Fabula & Divarese işbirliği


Hem evde hem de dışarıda kullanıma uygun olarak üretilen FABULA ayakkabı koleksiyonu 2 kadife, 3 yılan derisi desenli 5 farklı çeşitten oluşuyor. Hem günlük hem de ev içi kullanıma uygun olarak tasarlanan ayakkabıların iç kısımları rahatlık sağlamak adına özenle üretilmiş.

Fabula'nın Divarese'de yer alacak koleksiyonunun bir diğer özelliği ise, ayakkabıların kişisel tarzınızı ortaya koyabilmeniz için 4 farklı broş seçeneği ile sunulması. Sunulan her broş girişimci kadının farklı bir özelliğini simgeliyor.

Fabula & Divarese ayakkabı ve broş seçenekleri
  • Arı; girişimci kadının üretkenliğini,
  • Yusufçuk; cesaretini,
  • Örümcek; sabrını
  • Kelebek ise zarafetini...

FABULA ve Divarese işbirliği koleksiyonu divarese.com.tr ve seçili Divarese mağazalarında bulabilirsiniz. @divareseonline #amoredivarese Detaylı bilgi: prfit İletişim – Ebru Sağlam


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER