25.11.2019

Black Friday'de karlı alışveriş yapma yolları

Pek çok markanın bütün haftaya yaydığı Black Friday indirimleri sırasında sepetlerinize ihtiyacınız olmayan ürünleri doldurmak yerine kârlı çıkın!

Her yıl Amerikalıların Şükran Günü'nden sonraki ilk cuma günü yapılan Black Friday indirimleri, bu yıl Kasım ayının 29'unda gerçekleştirilecek. Pek çok markanın bütün haftaya yaydığı Black Friday indirimleri sırasında sepetlerinize ihtiyacınız olmayan ürünleri doldurmak yerine kârlı çıkmanız için ise sizin için bazı ipuçlarımız olacak. İşte Black Friday indirimlerinden gerçek anlamda kârlı çıkma yolları! 

Morhipo.com, Black Friday indirimlerinden kârlı çıkmak için e-ticaret deneyimini Pudra.com ekibi ile paylaştı. Çünkü bazı indirimler bindirim de olabilir. Ancak bu alışverişten kârlı çıkmak sizin elinizde.

Kışlıklarınızı alırken rahat davranabilirsiniz

Öncelikle bu özel haftada planlı olursanız, istediğiniz her şeyi alabilirsiniz. Havaların soğumaya başladığı döneme denk gelen bu hafta, kış için gerekli tüm demirbaşları almanın tam zamanı. Mont, kaban, bot, çizme veya kayak ürünleri gibi kışın olmazsa olmaz parçalarını önceden incelemenizde fayda var. Şunu da unutmayın, sezonda daha pahalı olan ürünleri tercih etmeniz, indirimden daha çok faydalanmanızı sağlayacak.
 
Sık kullandıklarınızı yedekleyin

Bu alışverişten kârlı çıkmak elinizde. Tükenen ürünlerinizi kontrol edip, eksiklerinizi listelemeyi unutmayın ve stratejik hareket edin. Örneğin; sürekli kullandığınız parfüm, gece-gündüz kremi, rimel, ruj gibi paketi açılmadığı sürece yıllarca saklanabilen kozmetik ürünlerini Black Sale'de depolayabilirsiniz. Önünüzdeki doğum günü, yılbaşı ya da özel günleri düşünürseniz oldukça kârlı olabilirsiniz. Bir hediye fiyatına birkaç hediye alabilir, sevdiklerinizin özel günlerinde onları mutlu edebilirsiniz. Kendinizi alışverişe kaptırıp ihtiyacınız olmayan şeyleri almak yerine, Black Sale'i lehinize çevirmelisiniz.
 
Ürünleri bitmeden nasıl yakalayacaksınız?

Hangi mağazadan ne istediğinize mutlaka bir gün önce karar verin. Black Sale alışverişiniz online olacaksa, gece 00:00'dan itibaren ürünleri sepetlerinize atmanızı tavsiye ederiz. Ancak sepetinizi sık sık yenilemeyi de unutmayın! Beğendiğiniz ve önceden denediğiniz ürünleri sepetinize ne kadar erken eklerseniz, stoklar bitmeden alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 

En iyi Black Friday İndirimleri (Kasım 2019)
Her 2 tüketiciden 1'i alışverişini Black Friday'e erteliyor. Çünkü Kasım ve black friday demek harika indirimler demek! İşte Kasım'ın en iyi indirimleri!

En yeni ürünler (Kasım-Aralık 2019)
2019 ile vedalaşma vakti geldi. Biz de Pudra.com editörleri olarak yılbaşı hediye sepetlerinizi en iyi ürünlerle doldurmaya geldik! İşte editör seçkisi...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2