Pudra.com 18.10.2011

Elif Şafak'tan alıntılar Mavi’nin tişörtlerinde!

Elif Şafak, en beğenilen romanlarından seçtiği, en etkili dört alıntı ile Mavi’nin fenomene dönüşen Sesli Tişört koleksiyonuna sözlerini verdi.

Mavi, Doğan Kitap'la yaptığı işbirliğiyle, Türk edebiyatının en önemli isimlerinden Elif Şafak ile yepyeni bir Sesli Tişört serisi hazırladı. Elif Şafak, en beğenilen romanlarından seçtiği, en etkili dört alıntı ile Mavi’nin fenomene dönüşen Sesli Tişört koleksiyonuna sözlerini verdi.

Elif Şafak'tan alıntılar Mavi’nin tişörtlerinde!

Ağustos ayında çıkan son kitabı İskender’den “Farklılıklar sadece dışarıda. Yürek hep aynı”, Aşk romanından “Seni daha tanımadan özlüyorum”, Pinhan’dan “İsimler büyülüdür. Sade büyülü mü, isimler hem de büyücüdür” ve Med-Cezir’den “Çünkü Aşk karşılıklı parçalanmak demektir” sözlerinin yer aldığı tişörtler, belirlenen Mavi mağazalarında Elif Şafak hayranlarını bekliyor.
Üniversitelilere destek
Bugüne dek pek çok ödül kazanan, kitapları 37 dilde çevrilen, “Aşk” romanı Türk edebiyat tarihinin en kısa sürede en çok satılan kitabı unvanına sahip olan Elif Şafak ile Mavi’nin birlikteliği, edebiyat ve moda tutkunlarını mutlu ederken Toplum Gönüllüsü 24 bin üniversiteliye de destek oluyor.
Mavi Sesli Tişört Koleksiyonu
Mavi, 2007 yılından bu yana Sesli Tişört Koleksiyonu ile, kimi zaman en sevilen şarkı sözlerini, kimi zamansa toplumsal konularda farkındalık yaratmayı amaçlayan sloganları tişörtlerine taşıyor. Bugüne kadar projede yer alan Teoman, Aylin Aslım, Mor ve Ötesi, Duman, Emre Aydın, Manga, Athena, Hayko Cepkin, Erdil Yaşaroğlu ve Selçuk Erdem hayata dair söylemek istediklerini, şarkılarının ardından Mavi’nin Sesli Tişörtlerine yansıttı.

Mavi, son olarak, kaderinde, 21. yüzyılda Ilısu Barajı’nın suları altında kalmak bulunan 15 bin yıllık Hasankeyf’e dikkat çekmek için “Hasankeyifs!z” tişörtünü, Sesli Tişört ailesine kattı. Mavi, Sesli Tişörtler ile 2007 yılından beri Toplum Gönüllüleri Vakfı projelerine destek veriyor. Elif Şafak, proje kapsamında telif haklarından elde edilen tüm geliri TOG’a bağışlıyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER