@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.09.2011

Fashion's Night Out İstanbul-Avon

AVON, Fashion Night Out İstanbul 2011'de, Bağdat Caddesi ve İstinyePark olmak üzere iki farklı noktada özel ürün tanıtımları ve eğlenceli aktiviteler ile etkinlik alanlarında konuklarını karşılayacak.

“The Black Eyed Peas” grubunun vokali, ünlü şarkıcı Fergie ile gerçekleştirdiği yepyeni bir proje sonucu ortaya çıkan Outspoken Intense by Fergie EDP keyifli aktiviteler ile tanıtılıyor olacak. Parfümün yaratılış öyküsünün her aşamasında aktif rol Fergie, “Sahneye çıktığımda kendimi özgürce ifade etmek isterim . Outspoken Intense bu anları özel kılan çarpıcı bir parfüm!” diyerek bu parfümü kendi sözcükleri ile tanımlıyor. Yıldız meyvesi ve sürükleyici çarkıfelek çiçeğinin misk kokuları ile çekici bir karışımını sunan Outspoken Intense by Fergie EDP, meyveli-çiçeksi notaların misk ile çekici birleşimi ile o geceyi etkisi altına alacak.

Fashion's Night Out İstanbul-Avon

Yeni maskara tanıtılacak!
Avon, Ekim 2011 tarihinde, Türkiye’de ilk defa satışa sunacağı SuperShock Max Maskara’yı da FNO ziyaretçileri ile buluşturuyor olacak. Ünlü makyaj sanatçısı Ali Rıza Özdemir, 2011-2012 Sonbahar Kış Sezonu makyaj trendlerini yansıtan makyaj uygulamaları gerçekleştirecek.

Azra Akın Bağdat Caddesi'nde
Bağdat Caddesi’nde düzenlenecek etkinliklere, 2011 yılında Avon’un güzellik kategorilerinin yüzü olan Azra Akın da katılarak sevenleri ile buluşuyor olacak.

İstanbul’un her iki yakasında AVON FNO standını ziyaret edenler, eğlenceli aktivitelere katılırken sürpriz hediyelerin sahibi olacak ve unutulmaz bir gece yaşayacak.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER