26.09.2018

Fred Perry, Amy Winehouse efsanesini yaşatmaya devam ediyor!

Fred Perry x Amy Winehouse işbirliği, Amy'nin ikonik tarzı, müzikal yeteneği ve punk ruhundan ilham alınarak oluşturulan yeni koleksiyonla sürdürülüyor.

2010’da inanılmaz şarkıcı Amy Winehouse’un bizzat kendisi ile başlayan işbirliği bugün, adına kurulan kurum ile birlikte sürdürülüyor. İkonik tarzından, müzikal yeteneğine, buğulu sesinden giydiği kıyafetlere kadar her şeyiyle ilham olan Amy Winehouse, Fred Perry için ünlü bir isimden çok bir ilham kaynağı niteliğinde. İngiliz müzik ikonunun dikkat çekici pin-up stilinden ilham alan Fred Perry X Amy Winehouse Foundation Koleksiyonu’nun her parçasında Laurel Wreath logosunun üstüne yerleştirilen iki kalp, şarkıcının dövmelerine referans yapıyor.

2010’da inanılmaz şarkıcı Amy Winehouse’un bizzat kendisi ile başlayan işbirliği bugün, adına kurulan kurum ile birlikte sürdürülüyor.

Amy Winehouse & Fred Perryİkonik tarzından, müzikal yeteneğine, buğulu sesinden giydiği kıyafetlere kadar her şeyiyle ilham olan Amy Winehouse, Fred Perry için ünlü bir isimden çok bir ilham kaynağı niteliğinde.

İngiliz müzik ikonunun dikkat çekici pin-up stilinden ilham alan Fred Perry X Amy Winehouse Foundation Koleksiyonu’nun her parçasında Laurel Wreath logosunun üstüne yerleştirilen iki kalp, şarkıcının dövmelerine referans yapıyor.

Fred Perry tasarım ekibi, yeni koleksiyonda cesur desenlere getirdiği yeni yorumla Amy Winehouse’un punk ruhunu yaşatmaya devam ediyor.

Camden’da çizdiği Amy Winehouse stencil’larıyla bilinen İngiliz graffiti sanatçısı Pegasus’la yapılan işbirliğinden, şarkıcının Frank albümü döneminde kullandığı elmas görünümlü Marilyn Monroe piercing’i, saçına sıklıkla taktığı gülü ve fotoğraflarında verdiği dudak ifadelerinden yaratılan motiflerle pop art konseptinde bir koleksiyon ortaya çıkıyor.

Ürünleri, fiyatları ile birlikte görmek için foto galerimize tıklayın. Fred Perry'nin yeni koleksiyonunu Bilstore'larda bulabilirsiniz...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2