Pudra.com 22.12.2011

Furla Talent Koleksiyonu 1V.1Y.COM'da!

Furla Talent Hub Koleksiyonu sadece 1V1Y.COM’da! 22-27 Aralık tarihleri arasında 1V1Y.COM’a özel % 30 indirimle...

İki buçuk ayda 500.000 üyeye ulaşan “İçinden Moda Çıkan Alışveriş Sitesi” 1V1Y.COM indirimler, özel fırsatlar ve kampanyalarla yeni yıl alışverişini üyeleri için keyifli hale getirmeye devam ediyor.

Furla Talent Koleksiyonu 1V.1Y.COM'da!

Üyelerine moda ve stil önerileri sunan, sezonun hitlerini avantajlar ile üyeleriyle buluşturan 1V1Y.COM’un özel kampanyası ile yeni yıla Furla Talent Hub Koleksiyonun özel çantasıyla girebilir veya sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.22 -27 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Furla kampanyası ile Furla Talent Hub Koleksiyonunun Sonbahar – Kış 2011 modelleri sadece 1V1Y.COM ‘a özel % 30 indirimle sunuluyor.

Kampanyada yer alan Furla Talent Hub koleksiyonu; Tarot kartlarının büyüleyici ve gizemli dünyasından esinleniyor. Fal ve sihir, neşeli bir biçimde koleksiyonu hareketlendiriyor. Düşsel ve eğlenceli olan bu koleksiyon aynı zamanda şiirsel açıdan da zengin bir görünüm sunuyor.

Furla’nın orjinal, renkli ve ikonik olarak tanımlanan Talent Hub koleksiyonuna avantajlı fiyatlarla bir tıkla sahip olmak için tek yapmanız gereken www.1V1Y.COM’a üye olmak ve alışverişe başlamak...

www.1v1y.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER