pudra.com 15.04.2011

Hollywood yıldızlarının tercihi EMU Türkiye’de!

%100 Avustralya koyunundan üretilen, hava aldığı için yazın serin kışın sıcak tutan, farklı mevsimlerde 12 ay kullanılabilinen EMU terlik, ayakkabı ve botlar, rahatlığına düşkün stil sahibi kadın ve erkeklerin tek tercihi…

Özel tasarım çift kat EVA tabanı ile su geçirmeyen EMU ayakkabı ve botlar %100 orijinal koyun derisinden üretiliyor. Çıkarılabilen ve yıkanabilen iç tabanları ile kullanımda sınırsız konfor, hijyen ve rahatlık sağlıyor.

Hollywood yıldızlarının tercihi EMU Türkiye’de!

İlkbahar-Yaz aylarında yazlık elbiselerin, mini şortların, trend olan kısa tulumların altında rahatça kullanılabilinen EMU botlar farklı renk seçenekleriyle ve tarzıyla fark yaratan fakat rahatlığından asla vazgeçmeyen moda tutkunlarına hitap ediyor.EMU markası UGG markasının kurucusu olan ve 1994 yılında UGG’ın marka hakkını Amerikalı ortaklarına devreden Avustralya’lı Jackson’s ailesi tarafından kurulmuştur. Jackson’s ailesi EMU marka adını Avustralya’nın kanguru gibi doğal bir sembolü olan EMU kuşlarından esinlenerek veriyor. EMU’ler de kangurular gibi çok hızla uzaklara gidecek yeteneğe ve güce sahip yapıdadırlar.

Avustralya’lı şarkıcı Kyle Minogue’un kardeşi Danni Minogue, “Avustralya’da bu tür botlar terliğiniz gibidir. Bence EMU’ler ise bu botların Roll-Royce’udur.” demiştir.

Yaz-kış giyilebilen EMU bot ve ayakkabılar Kate Hudson, Katherine Heigl, Katie Holmes, Cameron Diaz, Eva Longoria, Hayden Panettiere, Eva Mendez, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Alexa Chung, Denise Richards, Tori Spelling, Selena Gomez, Hillary Duff, Jessica Szohr, Danni Minogue, Pink ve Courtney Cox tarafından tercih ediliyor.

Ayaks Ayakkabı tarafından ithal edilen EMU ayakkabı ve botlar Türkiye’de de satışa sunuldu.

www.emuaustralia.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER