@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 19.08.2015

Instagram'da en beğendiğimiz 15 butik tasarımcı

Artık Instagram sayesinde özgün ve butik tasarımlara ulaşmamız çok kolay. Instagram'da en çok beğendiğimiz 15 butik tasarımcıyı görmek için galerimize buyurun.

Instagram

Sosyal medya hayatımıza girdiği günden bu yana birçok şeyi kolaylıkla görmemize fırsat sağladı. Eskiden bulmak için uzunca bir süre aradığımız ürünlere artık sosyal medya aracılığıyla hızlıca ulaşabiliyoruz. 

İşte butik tasarımlar tam da bu kategorilerden biri. Eskiden el yapımı bir takıyı, beğendiğimiz bir çantayı satın almak için mağazaya gidip, satın almaktan başka seçeneğimiz yoktu. Neyse ki artık butik tasarımcılar, özgün ve yaratıcı tasarımlarını Instagram hesaplarında paylaşıyorlar da beğendiğimiz tasarımlara kolayca sahip olabiliyoruz.

Elbette Instagram'da başarılı çalışmalar yapan bazı tasarımcılar hemen radarımıza takılmayı başarıyor. İstedik ki bu güzel tasarım hesaplarından sizler de faydalanın. Instagram'da en beğendiğimiz butik tasarımcıları bir araya getirdik ve sizin için bu hesapları tek tek mercek altına aldık. Sizin de seveceğinizi düşündüğümüz, birçok yaratıcı tasarım ile tanıştık.

Farklı ve yaratıcı tasarımlar arıyorsanız, takip etmenizi önereceğimiz Instagram hesaplarını galerimizde bulabilirsiniz. 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız

Instagram’da en beğendiğimiz 15 çanta tasarımcısı
Ünlü moda markalarının çantalarını taşımaktan sıkıldık. Çanta tasarımcılarının özgün modelleri ve elişi çantaları artık çok daha 'cool'. Pudra.com editörleri olarak Instagram'da en beğendiğimiz 15 butik çanta tasarımcısını seçtik.

Instagram’da takip etmeniz gereken 15 stil ikonu
Pudra.com olarak Instagram’da mutlaka takip etmeniz gereken, farklı mesleklerden 15 moda ikonunu seçtik. Stil konusunda ilham alabileceğiniz Instagram hesaplarını görmek için galerimize tıklayın.

2015-2016 Sonbahar-Kış aksesuar trendleri
2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunda hangi aksesuarların moda olacağını ve geçtiğimiz sezondan hangi trendlerin devam edeceğini öğrenmek istiyorsanız yeni sezon aksesuar raporumuzu mutlaka okuyun.

Instagram'da modaya yön verenler
Instagram'da popüler olan bazı isimlerin paylaştığı fotoğraflar adeta günümüzde modaya yön verir oldu. İşte giydikleri kıyafetlerle, gardıroplarıyla ve kendine özgü stilleriyle modaya yön veren Instagram ünlüleri Pudra.com'da.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2