pudra.com 08.06.2010

İpekyol ve Twist'te indirim başladı!

İpekyol ve Twist'te yüzde 50'ye varan, Machka'da ise net yüzde 30 indirim sizleri bekliyor. Sezonda beğendiğiniz ürünleri indirimde almak için acele edin!7 Haziran’da başlayan indirim kampanyası ile birbirinden şık İpekyol, Machka ve Twist tasarımlarına özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Yaz aylarının sıcak etkisi henüz başlamamışken indirim mevsimi geldi bile… İpekyol ve Twist’te % 50’ye varan, Machka’da ise net %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

İpekyol
Hafiflemiş tarzı ile dikkat çeken İpekyol, çalışan kadını formallikten uzaklaştıran Smart teması ile parçaları hem günlük hem de ufak detaylarla geceye taşıyabilen bir formda sunuyor.

Machka
Çiçeklere ve canlı renklere bürünen Machka koleksiyonlarında şık işlemeli bluzlar, antika desenli, jakarlı kumaşlardan seksi elbiseler, etekler, hafif tunikler, uçuşan elbiseler göze çarpıyor.


Twist
Rahatlığın renkli ve eğlenceli tanımı Twist’te uçuşan elbiseler, etekler, leopar desenler, skinny jeanler ve bu senenin olmazsa olmazları arasında yer alan şortlar ve pilili kısa pantolonlar öne çıkıyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER