pudra.com 01.06.2009

Naked 1. yaşını %35 indirimle kutluyor!

‘Naked’ hayatımıza gireli tam bir sene oldu. Cazibeli bir indirimle kutlamaya ne dersiniz?

İçinde birçok felsefeyi barındıran NAKED Mağazaları hayatımıza girdiğinden beri dünyanın en seçkin markalarını, farklı bir dekorasyonu olan keyifli bir ortamda bir arada bulabiliyoruz. Birbirinden farklı 80 marka bulunan NAKED’da cıvıl cıvıl renkler, dinamik ve çarpıcı kreasyonlar var. Rock and Republic ve 7 For All Mankind gibi gözde jean markalarını da bulabileceğiniz nadir adreslerden biri. Marka bu yönüyle modayı takip edenlerin değil, trend-setter’ların buluşma noktası olma özelliğini taşıyor.

Naked 1. yaşını %35 indirimle kutluyor!

NAKED, felsefesi olan "olduğun gibi görün" den yola çıkıyor. Farklı olmak ve kendi stilini yaratmak, kimliğini ne pahasına olursa olsun korumak. Kelime anlamı olan “çıplaklık” ise aslında "açık" ve "yalın" olmayı ifade ediyor. Çok çarpıcı, oldukça iddialı bir isim. Ama mağazaya adım atmanızla birlikte, tur atıp koleksiyonların arasında dolaştığınızda isim oldukça anlamlı gelmeye başlıyor…

NAKED’da her an bir sürprizle karşılaşabiliyor, alışveriş yaparken birden kendinizi özel bir partinin içinde bulabiliyorsunuz. Bu yıl markanın birinci yaşının şerefine bizlere yapılan sürpriz, belirli jean markalarında 30 Haziran 2009 tarihine kadar geçerli olan cazibeli indirim fırsatı!

İstinye Park ve Suadiye mağazalarında belirli markaların jean pantolonlarında %35 indirim + bonus ve shop and miles kart sahiplerine özel %10 indirim fırsatı sunuluyor. Ekstra %10 indirim sadece kampanyaya dahil markalarda ve jean ürünlerde, %35 indirimden sonra yapılıyor.

Çok heyecan verici; hemen ‘olduğumuz gibi’ Naked’e koşuyoruz…


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER