pudra.com 05.06.2009

Zeki Triko 2009 yaz koleksiyonu büyülüyor

Taşlar, boncuklar, canlı renkler, baskılar, Zeki Triko'nun 2009 yaz koleksiyonu bambaşka...Zeki 2009 Sezonunun temeli tazeliğe ve kayıtsız özgürlüğe dayanıyor. Benzersiz koleksiyondaki düzensiz ve karışık görüntü, naturel ve suni ile harmanlanıyor. Böylece yaşamın karmaşası bir nebze hafifletilmiş oluyor.

Zeki Triko'nun 2009 yaz sezonu bikinilerini görmek için tıklayın...

Koleksiyonda fıstık yeşili, ‘plexipink’, begonvil rengi, ‘ultraberry’, yumurta sarısı, mavi tonları ve karamel renkleri gibi canlı, temiz, net, taze ve enerjik renkler tercih ediliyor.

Göze çarpan detaylar olarak stilize edilmiş çiçek desenlerini gösterebiliriz. Ayrıca genel anlamda doğal görünümlü kumaşlar kullanılmış; naturel pamuklar, krepler, ergonomik kumaşlar…

Teknik dokular arasında küçük altın ve gümüş dokunuşlar yer alıyor ve bakır ön plana çıkıyor.

Swarovski taşların verdiği renkli ışıltılar ise Zeki klasiği olarak devam ediyor. Mat renkler daha çok egzotik baskılarda kullanılmış.

Koleksiyonda örgü modellere, lame ve metalik görüntülere de rastlayabilirsiniz. Kontrast olarak ise retro grafikler söz alıyor.

Reflektör baskılar, kumaşlarda ıslak, plastik görünümlü kaplamalar ve renk bloklarının birleşiminden oluşan çoklu renkler koleksiyona hava katan en önemli detaylar…

2009 Zeki Triko modeli Shelby Keeton

Yıllardır koleksiyonları kadar çalıştığı top modellerle de dikkat çeken dünyaca ünlü mayo markasının ürünlerini bu sezon Shelby Keeton tanıtacak. Amerikalı model, 1,75 boyu 81-61-86 ölçüleri, kusursuz yüz hatları ve uzun bacakları ile dikkat çekici bir güzelliğe sahip. Beş günlük bir çalışma sonucunda, Los Angeles’da çok özel dizayn bir ev olan ve Hollywood’un ünlü partilerinin yapıldığı Goldstein House’da yapılan çekimler Avusturalyalı fotoğrafçı ve direktör Daniella Federici tarafından gerçekleştirildi.

Zeki Triko 2009 Yaz Modelleri

POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2