› 
 › 
17.10.2017

Hande Soral'ın gelinliği çok konuşuldu

Hande Soral, geçtiğimiz günlerde meslektaşı İsmail Demirci ile evlendi. "Gelinlik giymeyeceğim" demiş olsa da gelinliğiyle çok konuşuldu.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Hande Soral, hayatını İsmail Demirci ile birleştirdi. Hande Soral'ın geçen yıl yaptığı bir açıklama sonrasında herkes çiftin düğününde ünlü oyuncunun giydiği gelinliği merak ediyordu.

Hande Soral'ın çok konuşulan gelinliği

Hande Soral, "Çok kez gelinlik giydim. Artık gelinliğe karşı hiçbir heyecanım yok. Herhalde düğünümde de giymeyeceğim. Gelinlik giymeden, bu yaz evleneceğim inşallah..." demişti.

nAncak yine de gelinlikten vazgeçemedi. Düğününde dantel detayları olan sırtı açık Tuvanam imzalı bir gelinlik tercih etti. Hande Soral'ın hayalindeki gelinliği hazırlayan Tuvana Büyükçınar, her detayın el emeği göz nuru işlendiğini söyledi.

Büyükçınar, "Gelinlikte ipek, jorjet, şifon ve koton kordone dantel kullandık. Koton kordone danteller motiflere ayrılarak kristal taş ve inci işlemeyle 3 boyutlu işlenerek zemindeki koton dantel üzerine el işiyle aplike edildi. Gelinliğin dikim ve el işi süreci bir buçuk ay sürdü." dedi.Bensu Soral, ablasının düğününde transparan detayları olan su yeşili bir elbise giydi. Soral kardeşler bütün gece dans ederek coştu.

Geceye katılan konuklar arasında Hakan Baş, Ekin Türkmen, Serken Keskin, Tugay Mercan, Mert Öcal, Çağatay Tosun, Yönetmen Erol Özlevi, Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Barış Kılıç ve eşi, Metin Akdülger, Görkem Sevindik, Burak Sevinç, Selen Uçer, Çağdaş Onur Öztürk, Arif Pişkin, Mehtap Bayrı gibi isimler vardı.

hande
hnde
hande soral


hnde


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER