› 
 › 
10.12.2018

45. Altın Kelebek Ödülleri Gecesi kim, ne giydi?

9 Aralık Pazar gecesi Zorlu Center'da gerçekleşen 45. Altın Kelebek Ödülleri gecesinde ünlü simalar arasındaki şıklık yarışında sizce kim kazandı?

9 Aralık 2018 Pazar günü, 45. Altın Kelebek Ödülleri gecesi gerçekleşti. Sunuculuğunu Çağla Şıkel ile Cem Davran'ın sunduğu gecede, 45 dalda ödül verildi.

Cem Yılmaz, Nilüfer, Cüneyt Arkın, Müslüm Gürses, Kenan Doğulu, Sıla gibi isimlerin de onur ödülleri aldığı gecenin bir diğer önemli konusu ise kırmızı halıda kimin ne giydiği oldu.

45. Pantene Altın Kelebek Ödül Gecesi Sahnesi
Gecede En İyi İnternet Dizisi Ödülü'nü alan Fi dizisinin ödülünü almak için sahneye çıkan Serenay Sarıkaya bizleri şaşırtsa da kırmızı halıda arzı endam eyleyen diğer ünlü simalarımız; çuval giyse de yine de güzel görünecek Serenay Sarıkaya gibi değildi.

Kim, ne giymiş, görmek için galerimize tıklayın. Kim, hangi ödülü aldı, merak edenler ise galeriden sonra aşağıdaki haberimize tıklayabilir:

​45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri gecesi kazananları
45. Altın Kelebek Ödülleri 9 Aralık 2018 Pazar günü Zorlu Center'da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Gecede, 45 dalda ödül verildi.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2