› 
 › 
Pudra.com 27.05.2011

Kim Kardashian'ın 2 milyon dolarlık nişan yüzüğü!

Kim Kardashian'ın 20.5 karat büyüklüğündeki yüzüğü ile People dergisine kapak oldu!Kim Kardashian'ın 2 milyon dolarlık nişan yüzüğü!

Hollywood'u sarsacak büyüklükte bir taş haberimiz var bugün. Taş derken kastettğimiz elbette bir pırlanta!

Kim Kardashian, NBA'de oynayan erkek arkadaşıyla evlilik planları yaptığını açıkladı ve 2 milyon dolarlık nişan yüzüğünü gösterdi.

30 yaşındaki Kardashian, People dergisine erkek arkadaşı Kris Humphries’in evlenme teklifini 18 Mayıs'ta, Kardashian’ın Beverly Hills’deki evinde yaptığını söylemiş. Kardashian, "Hiç beklemiyordum. Evde böyle bir şey olacağını, şimdi olacağını hiç beklemiyordum" demiş.

Kris Humphries, Kardashian’a taktığı elmas yüzük ısmarlama yapılmış ve 20.5 karat büyüklüğündeymiş. Bu büyüklükte bir pırlantanın yaklaşık 2 milyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor.

Kardashian ailesi sık sık kullandıkları favori iletişim aracı sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan nişanla ilgili haberi dünyaya duyurmakta gecikmedi. Kourtney Kardashian, "Kızkardeşim nişanlandı. Çok heyecanlıyım. Prenses prensini buldu. Çok mutluyum, çünkü Kim Kardashian mutlu" diye yazdı.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER