› 
 › 
Pudra.com 27.05.2011

Kim Kardashian'ın 2 milyon dolarlık nişan yüzüğü!

Kim Kardashian'ın 20.5 karat büyüklüğündeki yüzüğü ile People dergisine kapak oldu!Kim Kardashian'ın 2 milyon dolarlık nişan yüzüğü!

Hollywood'u sarsacak büyüklükte bir taş haberimiz var bugün. Taş derken kastettğimiz elbette bir pırlanta!

Kim Kardashian, NBA'de oynayan erkek arkadaşıyla evlilik planları yaptığını açıkladı ve 2 milyon dolarlık nişan yüzüğünü gösterdi.

30 yaşındaki Kardashian, People dergisine erkek arkadaşı Kris Humphries’in evlenme teklifini 18 Mayıs'ta, Kardashian’ın Beverly Hills’deki evinde yaptığını söylemiş. Kardashian, "Hiç beklemiyordum. Evde böyle bir şey olacağını, şimdi olacağını hiç beklemiyordum" demiş.

Kris Humphries, Kardashian’a taktığı elmas yüzük ısmarlama yapılmış ve 20.5 karat büyüklüğündeymiş. Bu büyüklükte bir pırlantanın yaklaşık 2 milyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor.

Kardashian ailesi sık sık kullandıkları favori iletişim aracı sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan nişanla ilgili haberi dünyaya duyurmakta gecikmedi. Kourtney Kardashian, "Kızkardeşim nişanlandı. Çok heyecanlıyım. Prenses prensini buldu. Çok mutluyum, çünkü Kim Kardashian mutlu" diye yazdı.


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER