› 
 › 
pudra.com 05.06.2009

Adidas koleksiyonuyla sporda da şık olun

Adidas Women 2009 ilkbahar / yaz koleksiyonu, insana spor yapma hevesi kazandıracak kadar güzel kıyafetlerden oluşuyor...Kişinin kendine uygun bir spor dalı veya egzersiz biçimi seçmesi, günlük hayatında da disiplin ve irade göstererek bu seçime sadık kalması oldukça zor. Ama bir o kadar da önemli. Özellikle kadınlar için düzenli bir şekilde yapılan sporun vücuda sağladığı fiziksel faydaların yanı sıra, genel olarak ruh haline iyi geldiğini, hayata karşı duruşunda ona güç verdiğini söylemek mümkün.

Adidas Women koleksiyonu da, ‘Me, myself’ sloganıyla kadınları işte bu gücün farkına varmaya ve sadece kendilerine odaklanmaya teşvik ediyor!

Kadın giyim koleksiyonundaki ‘Adilibra’, ‘Clima’, ‘Yatra’ ve ‘Beachwear’ isimli ürün gruplarındaki parçalar stil, kumaş, ve detaylarıyla birbirinden şık ve kullanışlı.
Adidas Women ‘Apparel’ giyim koleksiyonu ve temalar

Adilibra
Bu grubun temel ilkesi, seçtiğiniz spor dalına olan bağlılığınızdan taviz vermemek! Stilin ön planda olduğu, özellikle kesim detaylarıyla sivrilen parçalar spor yaparken şıklığından ödün vermek istemeyenler için birebir.

Clima
Adı üstünde vücuda nefes aldıran, aktif ve atletik kullanıma yönelik bir ürün grubu Clima. Kritik yerlerde konumlandırılan özel ter alanları, yoğun antrenman programınız boyunca kuru kalmanızı, rahat etmenizi sağlıyor.

Yatra
Yatra, yoga gibi vücudun ve zihnin bir olduğu egzersiz türleri için tasarlanmış bir ürün grubu. Özelliği detaylarında gizli olan parçalar, farklı stil vurguları sayesinde zarif ve dişi bir görünüme bürünmüş. Bel bölgesinde çapraz renk şeritleri, belirli bölgelerden sarkan ipler, büzgü detayları çok özel. Kumaşlar çok yumuşak ve her iklime uygun nitelikte.

Swim beach
Mayo/bikini olmadan yaz koleksiyonu olur mu? Adidas sportif kadınlara bu alanda da seçenekler sunuyor. Canlı renkler ve eğlenceli detaylarla hareketlenen modeller arasında üçgen bikini üstleri, mini şortlar, ‘bandeau’ üstler ve erkeklerden kıskandığımız, ama artık bize özgün uzun sörfçü şortları var.

Bu seçkin temalar Adidas kadınının spor yaparken şıklığından ve stil anlayışından ödün vermesine gerek kalmadığını gözler önüne seriyor... Artık spor yapmamak için hiç bir mazeretimiz yok...

Adidas Women 2009 İlkbahar/Yaz spor giyim koleksiyonuna göz atmak için tıklayın.

Adidas markasının tüm koleksiyonları hakkında bilgi almak için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2