› 
 › 
30.10.2020

Beymen Club'dan sürdürülebilir koleksiyon

Beymen Club, 2020 Sonbahar Kış sezonunda #dogayasevgiyle ürettiği yeni doğa dostu, uzun ömürlü, zamansız koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sundu.

DNA’sındaki doğa, keşif, macera ve özgürlük kavramlarını tasarımlarına taşıyan BEYMEN Club, 2020 Sonbahar Kış sezonunda dogaya sevgiyle ürettiği yeni koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sundu.

 
Beymen sürdürülebilir koleksiyon

 
Özellikle denim parçalarıyla dikkat çeken; doğa dostu, uzun ömürlü, zamansız tasarımların yer aldığı BEYMEN Club Sürdürülebilir Koleksiyonu, tüm üretim süreçleri sürdürülebilirlik standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen, organik ve geri dönüşümlü elyaflardan üretilen 100’ün üzerinde tasarımdan oluşuyor.
 
Beymen sürdürülebilir koleksiyon

 
Koleksiyondaki denim ürünler, yüzde 95’e kadar daha az su ve yüzde 80’e kadar daha az elektrik tüketen ekolojik yıkama ile hiçbir kimyasal malzeme kullanılmadan tamamen sürdürülebilir standartlarda üretiliyor.
 
Beymen club sürdürülebilir koleksiyon


T-shirt, sweatshirt ve gömlekler ise biyolojik çeşitliliği korumaya yönelik, su ve toprağı kirletmeyen organik pamuk kumaşlarla tasarlanıyor.

Sezonun en dikkat çekici tasarımları arasında yer alan dolgulu mont ve yeleklerde dünyaca ünlü Repreve firmasının tamamen geri dönüşümlü dolgu malzemeleri kullanılıyor.

Beymen ClubKoleksiyondaki ürünlere fotoğraf galerimizden, Beymen Club'ın sitesinden ve Beymen Club mağazalarından ulaşabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2