› 
 › 
23.09.2017

Bu sezon püsküller her yerde!

Ünlü moda markalarının ceketlerden pantolonlara, çantalardan çizmelere kadar her parçada cömertçe kullandığı püsküller moda dünyasının son favorilerinden

Geçtiğimiz sezondan beri sıklıkla karşımıza çıkan püskül detayı, bu sezon tam anlamıyla altın çağını yaşıyor. Birçok lider markanın elbiselerin yanı sıra aksesuarlarda da sıkça kullandığı detay, artık kabına sığmıyor. Ceket kolları ve etek püskülleriyle sınırlı kalamayan püsküller, çizmelerden eldivenlere, çantalardan sandaletlere kadar her türlü yaratıcı noktayı bulup yerleştiler.

Valentino bu eğlenceli detayı deri etek uçları, yüksek topuklu çizmeler gibi kadınsı parçalara eklemeyi tercih ederken Roberto Cavalli ise kürklerle kombine edip yırtıcı ve benzersiz bir imaj çizmeyi başardı. Çanta deyince artık aklımıza gelen ilk 10 isimden biri olan Michael Kors ise yaratıcı bir hareketle clutch çantaların uçlarına upuzun püsküller ekleyerek asi ama sofistike bir sonuç ortaya çıkardı.

Bu sezon püsküller her yerde! Bu trendin hit parçalarına göz atmak için galerimize tıklayın.

Püskül detayına yerli markalarda da sıklıkla rastlamak mümkün elbette. İpekyol, Beymen gibi markalar ürünlerinde bu detaya ağırlık verirken Tuba Ergin ve Özlem Ahıakın gibi ünlü modacılar da 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonlarına püskülle hareket getiren isimler arasında. Üstelik 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarında da rastladığımız bu detay, trendleri yakından takip edenler için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2