› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 02.07.2014

Bu tişörtler konuşuyor

Baskılı, yazılı, basic pek çok çeşidi olan, yazın anahtar parçası tişörtleri gönlümüzce kombinleyebiliyoruz. Bu yazın favorisi ise mesaj içerikli olanlar!

“Siz susun, tişörtünüz konuşsun” demekten kendimizi alamıyoruz. Bu sezon her yerde görebileceğiniz mesaj içerikli tişörtler hem stilinizi hem de içinizden geçenleri yansıtacak nitelikte. Oldukça dikkat çektiğini de kabul edelim. Yolda yürürken gözlerini kısarak, üzerinizdeki tişörtte ne yazdığını okumaya çalışan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bizce bir taraftan da oldukça eğlenceli! Kıyafetlerinizle fark edilmek istiyorsanız, yazılı tişörtler bunun bir yolu olabilir.

Kendinize mesaj veren tişörtler satın almak istiyorsanız, seçenekleri görmek için galerimize göz atın.Tişörtlerin genellikle spor kıyafetlerle kombinleneceği düşünülür ancak artık öyle bir algı yok! Dilerseniz jean pantolonunuzla ve spor ayakkabılarınızla, dilerseniz kalem eteğiniz ve stiletto'larınızla da giyebilirsiniz. Ünlüler de bu akımdan etkilenmiş olacak ki, Cara Delevingne’i sık sık yazılı tişörtlerle görebiliyoruz.

tisort moda stil yaz
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2