› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 11.10.2016

Lug Von Siga'dan çarpıcı koleksiyon

Lug Von Siga, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2017 İlkbahar-Yaz sezonu kapsamında defilesini gerçekleştirdi.

Agatha Christie’nin eşsiz kişiliği ve zekası Lug Von Siga'nın yeni sezon tasarımlarına ilham kaynağı oldu. Marka, yeni sezon için tasarladığı “Agatha İstanbul’da” koleksiyonunu güçlü ve olağanüstü kadınlara ithaf etti. 
 

Lug Von Siga 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu görmek için galeriye tıklayın.


El işçiliğini günümüzde halen başarıyla kullanan Lug Von Siga, 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu İstanbul Moda Haftası kapsamında sergiledi. 1926 yılında esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduktan sonra kendisinden on bir gün haber alınamayan ve Pera Palas’in 411 numaralı odasında seneler sonra anahtarı bulunan gizemli Agatha Christie’den ilham alan marka, bu benzersiz koleksiyonu ile kadınların eşsiz ve cesur karakterine vurguda bulundu.
 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız

Zarif ve feminen kadının yansıması: ASLIALEV
Güçlü ve feminen kadınlardan ilham alarak tasarımlarını oluşturan Aslı Doğan ve Alev Borançılı ile Pudra.com olarak keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

​Bahar Korçan: Tek güç sevgi
Türk moda sektörünün duayen isimlerinden tasarımcı Bahar Korçan, “Toz” adlı 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu İstanbul Moda Haftası'ndan sundu.

Cihan Nacar'dan cesur kadının hikayesi
Cihan Nacar, cesur ve güçlü kadınların hikayelerinden ilham alarak tasarladığı "Self-Reliance" koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da sundu.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2