› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.09.2011

Network 2011-2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Fütüristik çizgilerle harmanlanmış siluetlerin öne çıktığı koleksiyonda, geleceğe dair formlar yerini alıyor. NetWork kadını, sonbaharda dar ve seksi bir stili benimseyen güçlü siluetiyle göz dolduruyor.

Network 2011-2012 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu, nostaljik ve feminen detayları, zamansız çizgisiyle dikkat çekiyor. Dünya trendlerini yeni yorumlarla geliştiren Network, geçmiş ve geleceği, retro ve modern bir harmoniyle sunuyor.

80’li yılların olmazsa olmazı havuç pantolonlar, degrade kürk ceketler ve deri modeller NetWork 2011-2012 Sonbahar Kış koleksiyonunun önemli bir parçasını oluştururken, etek ve ceketlerde geometrik kesim kullanımları, karışımlı kumaşlarla harmanlanarak tasarlanan deri elbiseler ilgi çekiyor.

Network yeni sezon koleksiyonunu görmek için tıklayın.

Yeni sezonun modası elbiseye ayrıca bağlanıp çıkarılabilen yelekler, sade kıyafetleri detaylandırıyor. Fütüristik detayların kullanıldığı koleksiyon, omuzlardaki metal aksesuvarlar ve uzay efektlerinin kullanıldığı modellerle zenginleşiyor. Dikiş kullanılmadan yapıştırma tekniğiyle üretilen modeller Network’e yenilik katıyor.Kapitoneler, özel baskılar, bohem, militer etkiler, geometrik ve modern desenler sezonun ruhunu yansıtıyor. Payetli triko ve mini elbiseler, deri kürk granili kaban ve paltolar, volümlü yaka tasarımı ve üçgen detaylarıyla gömlekler sonbaharın olmazsa olmazları arasında yerini alıyor. Safran, mürdüm, siyah, beyaz, kırmızı, ekru ve antrasit renk kombinlerine rastlanan koleksiyonda jakarlı dokumalar, deriler, vücudu saran kumaşlar, kürk ve şifonlar dikkat çekiyor.

Bu senenin vazgeçilmezi yaka iğneleri
NetWork 2011- 2012 Aksesuvar Koleksiyonu, detaylardaki şıklığıyla göz dolduruyor. Militarist akımın hissedildiği koleksiyona, özellikle çanta ve kemerler eşlik ediyor. Günlük çantalardan gece çantalarına uzanan geniş yelpaze meraklılarını bekliyor. Bu sene kabanların olmazsa olmaz aksesuvarı madalyon yaka iğneleri olurken, ayakkabı modellerinde kullanılan yün kumaş garnilli dokular ve mat ile parlağın kontrastı, nostaljiyi canlandırarak yeniyle buluşturuyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2