› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 05.11.2014

Victoria’s Secret’tan ilk defa iki Fantasy Bra

Yılbaşı defileleri büyük bir merakla beklenen Victoria’s Secret, bu yıl ilk defa iki adet Fantasy Bra üretti. Oryantal çizgiler taşıyan bu iki sütyeni, markanın en ünlü melekleri Alessandra Ambrosio ve Adriana Lima tanıttı.

Victoria’s Secret, yılbaşı dönemi yaklaştıkça ürünleri ile ilgili merak uyandırmaya devam ediyor. Her yıl aralık ayında gerçekleşen ünlü Victoria’s Secret defilesine bir ay kala, marka bu yılın ‘Fantasy Bra’sını tanıttı. Her yılın star mankeninin tanıttığı ve değeri milyon dolarları bulan bir sütyen üreten Victoria’s Secret, bu sefer bir ilki gerçekleştirerek iki adet ürün tanıttı.
Geçtiğimiz yıllardaki Victoria’s Secret Fantasy Bra modelleri'ni görmek için galerimize tıklayın.

Bu yıl Fantasy Bra’yı tanıtacak isimlerse markanın en popüler modelleri Alessandra Ambrosio ve Adriana Lima olacak. Her biri 2 milyon dolar değerindeki sütyenlerin üzerinde 16.000 adet değerli taş ve kristaller bulunuyor. Yapımı tam 1380 saat süren Fantasy Bra, aynı zamanda 18 ayar altın zincirlerle donatılmış. Bu yıl Victoria’s Secret’ın sahnesinde ilk defa iki manken bir arada yürüyecek.
victorias secret fantasy bra moda yilbasi manken unlu alessandra ambrosio adriana lima 2

Oryantal detaylara sahip olan Fantasy Bra, bu yıl ilk defa sadece bir sütyen değil aynı zamanda bir vücut giysisi sayılabilecek kadar çok aksesuara sahip.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2