› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 12.05.2011

Yeni Levi’s® Curve ID’ler ile manken gibisiniz!

Geçtiğimiz sezon jean dünyasında fırtına gibi esen, kadınlara özel Levi’s® Curve ID koleksiyonuna bu sezon yepyeni renkler ve paça alternatifleri eklendi. Hepsi Pudra.com'da.

İlkbahar Yaz 2011 Levi’s® Curve ID koleksiyonu yepyeni modellerle daha çok kadının hayalindeki jean’e kavuşmasına yardım edecek. Özellikle yüksek bel tercih edenler, Levi’s® Curve ID Classic Rise modellerini denediklerinde “Aradığım buydu!” diyecek.

Levi’s® Curve ID'nin tüm modellerini görmek için tıklayın.

Yüksek belli Curve ID YENİ
Levi’s® Curve ID koleksiyonunun Modern Rise serisi, favorisi düşük bel jeanler olan kadınlar için tasarlanmıştı. Yeni sezonda ise Levi’s® ‘Keşke yüksek belli bir Curve ID olsaydı’ diyen kadınlara sürpriz yapıyor. Jean pantolonlarının bellerine bir parça daha yüksek oturmasını tercih eden kadınlar da artık beli daha fazla kapatacak ve klasik bir görünüm sunacak şekilde bele oturan Classic Rise gamında mükemmel Levi’s® Curve ID jean’lerini bulabilirler!Beden ölçüsü değil, şekli önemli!
Sizin de mükemmel jean’i bulmak konusundaki ümitleriniz tükenmek üzere mi? Cevabınız “Evet” ise henüz Levi’s® Curve ID serisi ile tanışmadınız demektir! Jean’in yaratıcısı Levi’s® tarafından kadınlar için özel olarak tasarlanan “Levi’s® Curve ID” serisi, beden ölçüsü yerine beden şeklini esas alıyor.

Levi’s® Curve ID koleksiyonunda Slight Curve (Zarif Kıvrımlar), Demi Curve (Doğal Kıvrımlar) ve Bold Curve (Çarpıcı Kıvrımlar) adını taşıyan üç farklı kalıp bulunuyor.

Slight Curve (Zarif Kıvrımlar) bele, basene ve baldırlara tam oturarak kıvrımlarınızı güzelleştiriyor. Kalçalara sıkı oturan bu kalıp ile jean’iniz artık asla belinizi sıkmayacak.

Demi Curve (Doğal Kıvrımlar) vücudun tüm kıvrımlarını sarıyor. Bel kısmına mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

Bold Curve (Çarpıcı Kıvrımlar)
bedenin kıvrımlarının güzelliğini ortaya çıkarıyor ve gerçek kadın siluetini gözler önüne seriyor. Beli tam anlamıyla kavradığı için hiçbir boşluk bırakmadığı gibi, giyerken yukarı çekme ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Jean giyerken belinizde boşluk olacak endişesi tam anlamıyla tarihe karışıyor…

Levi’s® mağazalarında kadınların kişisel Levi’s® Curve ID’lerini belirlemek ve kendi vücut tiplerine ve tarz tercihlerine göre en uygun jean’leri bulmalarına yardım etmek üzere eğitimli satış ekipleri bulunuyor. Siz de bir Levi’s® mağazasına uğrayın, beden şeklinize en uygun jean’i keşfedin...


Levi’s® Curve ID'nin tüm modellerini görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2