› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 10.02.2012

Asimetrik etek nasıl giyilir?

Kışın başlayan asimetrik etek modası, yaza damgasını vuracak. Peki, asimetrik etekleri herkes giyebilir mi? Ve, asimetrik etek nasıl giyilir?

2012 İlkbahar Yaz modasının en önemli trendlerinden biri, asimetrik etekler. Hemen hemen her markada gördüğümüz asimetrik etekleri giymek maalesef biraz riskli. Eğer uzun ve ince bacaklara sahipseniz, çok şanslısınız! Kısa asimetrik etekleri doya doya giyebilirsiniz. Ama bacaklarınızın inceliğine güvenmiyorsanız, uzun asimetrik etekleri tercih etmelisiniz.

Asimetrik etek nasıl giyilir?
Aynı etek ile 2 farklı kombin


Özellikle şifondan yapılmış asimetrik etekler çok gözde. Desenlileri veya farklı dokularda kumaşlarla çalışılan modelleri olsa da, bu modeli en iyi taşıyan kesinlikle şifonlar. Uçuşan, tiril tiril...

Şık bir yere giderken şifon asimetrik eteği, topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Ama topuklu ayakkabının stiletto gibi fazla iddialı olmamasına dikkat edin. Kalın topuk ve görünümü daha spor yüksek topukluları tercih edin. Tahta taban, platform veya Mary Jane stili ayakkabılar çok güzel olur.

Biliyorsunuz, farklı dokuları birbiriyle kombinlemek çok trendi. İnce ve kalın kumaşları bir arada kullanıyoruz. Şifon eteğinizi kalın kazağınızla giyin. İnce bir kazaksa, beline kemer de takabilirsiniz.

Uzun salaş hırkalar ve motorcu botlarıyla da asimetrik etekleri deneyebilirsiniz.

Yazın bu etekleri en çok sandaletler ve düz tişörtler ile göreceğiz. Ayrıca çiçek desenleri bu modelde daha çok yaygınlaşak.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER