› 
 › 
iconjane.com 15.07.2009

En kullanışlı sutyen modelleri

Kıyafetinize göre nasıl bir sutyen seçmeniz gerekiyor? Hepimizin dolabında olması gereken 5 temel modeli açıklıyoruz…

Her kadının dolabında bulunması gereken bu 5 sutyenden edinmekte fayda var. Unutmayın ki kusursuz görünmek için doğru kıyafetlerle doğru sutyen seçimi yapabilme yeteneği son derece önemli ve gerekli.


Dikişsiz Sutyen
Kıyafetinizin içinden belli olan sutyenler son derece kötü bir görüntü yaratabilir. Dikişsiz sutyenler üzerinize oturan dar bluz ve elbiseler içinde görünmeyeceğinden ideal olacaktır. Ancak bu tür sutyenlerde kurdele veya dantel detayları olmamasına dikkat etmekte fayda var.

Straplez (Askısız) Sutyen
Straplez sutyenler korse tarzı bluz ve elbiseler için ideal seçim olacaklardır. Ancak bu tür sutyenlerin elastik olması ve güçlü destek sağlaması önemlidir. Kullandığınız sutyenin kaliteli olmasının, giydiğiniz elbisenin üzerinizde güzel durmasındaki önemli etkenlerden biri olduğunu da unutmamak gerekir.

Derin V Sutyen
Bu tür derin V sutyenler, ince birleşim noktası ve açılı göğüs kısımları ile derin V göğüs dekoltesi olan elbise ve bluzlar için üretilmiştir.Spor Sutyen
Spor sutyenler, güçlü fiziksel aktiviteler sırasında size olabildiğince destek verecek şekilde tasarlanmıştır ve spor yaparken bu tarz sutyenleri kullanmak rahatlığınız için de faydalı olacaktır.

Seksi Sutyen
Bu tür sutyenler genellikle dantelli ve balen kısmında yükseltici (push up) özelliğe sahip olup, bu özellikleri ile size dramatik bir hava verirken göğüslerinizi daha büyük gösterecektir. Seksi sütyenler minik detaylar ile bir sanat eserine bile dönüştürülebilir ancak genellikle üzerlerinde hiçbir şey olmadığı zaman en iyi göründükleri zamandır, dar elbise ve bluzların içinde belli olacaklarından bu kıyafetlerle kesinlikle tercih edilmemelidir.
Kaynak: Iconjane.com


EN ÇOK OKUNANLAR
nit and mild 4
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER