› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 15.01.2010

Jeanlerimizin paçalarını kıvırıyoruz!

Kate Holmes’in popüler hale getirdiği boyfriend jeanlerde, ara ara yırtıklar bir de olmazsa olmaz paça kıvırma durumu söz konusu!

En son 90'lı yılların ortalarında kıvırdığımız jean paçaları, bu defa yine hüküm sürmeye doğru gidiyor. Üstelik yeni trende göre tek kıvırma tekniği de kullanılmıyor. İster tek paçanızı kalın bir kat şeklinde yukarıya katlayın, ister her ikisini de hafif bileklerinizi ortada bırakacak şekilde kıvırın. Trendin öncüsü ise minik kıvrıklar.

Jeanlerimizin paçalarını kıvırıyoruz!


Kıvırmanın incelikleri
* Kıvırmaya başlamadan önce, paçası çok geniş olmayan bir jean seçin. Hatta erkek jeanlerinden bile satın alabilirsiniz.
* Kesinlikle düzgün ve simetrik bir şekilde kıvırmayın.
* Paçalar kıvrılınca ayakkabılar da öne çıkıyor. Bu durumda pantolonunuzu en iyi şekilde tamamlayacak platformlar ya da babetler giyebilirsiniz.
* Kesinlikle bilekte biten botlardan uzak durun.Sarah Jessica Parker farkını yine konuşturarak kotunun bir parçasınızı uzun, bir paçasını az kıvrık kullanıyor.Kısa ceketler ve gömlekler, bu tarz jeanlerde çok sofistike bir görünüm yakalıyor.Siz siz olun, paçası kıvrık kotunuzu spor ayakkabılarla giymeyin!


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER