› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.01.2012

Kırmızı ve yeşili birlikte kullanma kılavuzu

Yeşil ile kırmızının birlikte ne kadar harika göründüğünü biliyor musunuz? Bu iki rengi birlikte en güzel şekilde kullanma rehberi Pudra.com'da.

Kırmızıdan korkmayın! Kırmızı, dikkat çekici ve seksi bir renktir. Bu yüzden birçok kadın kırmızıyı tek renk olarak giymek yerine, ara renk olarak kullanır. Renklerin en ateşlisi kırmızıyı tamamlayan en güzel renk yeşildir. Kırmızı düz renk bir elbise ve zümrüt yeşili küpeleri birlikte denediniz mi hiç? Deneyin. Görünümünüzden çok memnun kalacaksınız.

Kırmızı ve yeşili birlikte kullanma kılavuzu

Şimdi, kırmızı ve yeşili en güzel şekilde nasıl kombinleriz, ona bakacağız.


Jean pantolon, yeşil kazak ve kırmızı kemer. Nasıl? Oldukça rahat ve günlük şıklığı temsil ediyor. Pantolonunuz geniş paçaysa dolgu topuk, skinny jean ise düz bir ayakkabı ya da bootie giyebilirsiniz.Bizim en sevdiğimiz kombinlerden! Leopar deseni kırmızıya çok yakışır. Yeşil spor bir üst ve altına kırmızılı leoparlı bir babet. Bu kombini jean etek ya da yüksek bel, geniş paça siyah kumaş bir pantolon ile tamamlayabilirsiniz.Yeşil, kırmızı ve siyah üçlüsünden oluşan desenli bir elbise giyecekseniz, bunu farklı renkte bir aksesuvar ile tamamlamak doğru olur. Çünkü aynı renk aksesuvar kombini boğar, sizi de sıkar. Farklı renk, kıyafete hareket getirir, renkleri canlandırır.


(Görseller, fabsugar.com'dan alınmıştır.)


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER