› 
 › 
03.09.2018

Kylie Jenner adidas Originals Falcon ile buluştu

Adidas Originals yeni sezon modeli Falcon, Kylie Jenner iş birliği ile görücüye çıktı. İşte moda öncüsü iki tarzın birleşimi ile oluşan kampanya detayları.

adidas Originals 90’ların köklerine saygı duruşunda bulunan modeli Falcon’u Kylie Jenner iş birliğiyle tanıttı. Falcon, 90'ların nostaljisini modern enerjiyle eşleştiren cesur, kendine güvenen yeni renk ve yenilikçi tasarımıyla tamamen gelişiyor.

1997 yılı, iki ikonun doğduğu bir yıl oldu. Birincisi, adidas Originals Falcon Dorf modeli. Zamanın tavrına saygı gösteren bir ayakkabı; sınırları değiştiren ve gelecekteki kural yıkıcıların ileriye doğru yoluna devam etmesinde öncü olan güçlü reklam öğesi. İkincisi Kylie Jenner; gezegendeki en tanınmış kişilerden biri. Güzellik patronu, girişimci ve stil ikonu olan Jenner, kendisini önemli bir iş insanı olarak yetiştirerek ve hiçbir şeyin yolunda durmasına izin vermeyen yaratıcı bir vizyoner olarak algıları altüst ediyor.

Şimdi, Jenner ve Falcon; Falcon kampanyasında adidas Originals onuruna güçlerini birleştiriyor. Falcon Dorf, 90'lı yılların sonlarında, kadınların kuralları çiğnemek ve gerçekleri konuşmaktan korkmadıkları bir dönemin zirvesine enjekte edilen cesur bir açıklama olarak olgunlaştı. Çığır açan tasarımıyla, bu siluet, bir spor ayakkabının gelecek modasına dair nasıl öncü olabileceği konusunda sınırlarını zorladı.

Yeniden doğuş!
 
Kylie Jenner & Adidas Original's Falcon


İki yıl önce adidas Originals arşivlerinden çıkan Falcon, 20 yıl sonra yeni nesil için yeniden doğuyor. Bir yandan devrimci bir güç olarak kendisini oluşturan temel değerlere sıkı sıkıya tutunurken, bir yandan da Falcon, gri, pembe, siyah ve mavi renkler ile yenilenip, gelişti.
Falcon’la 90’lı yıllara uzanırken “90'ların tarzını seviyorum” diyor Jenner: “Güzellik koleksiyonlarımdaki birçok renk seçimine gerçekten ilham oldu. Bugünün görünümü kesinlikle o zamana dönüş”

Maksimalist tasarımı, klasik örgü ve süet birleşimiyle buluşuyor. Kalıplı topuk ünitesi ve yansıtıcı detaylandırma gibi temel özellikleriyle mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Kauçuk orta tabanın, ön ayak ve topuk üzerindeki renklerin diliyle yan yana gelmesiyle, 90'ların nostaljisini modern enerji ile birleştiren kendine güvenen bir siluet yaratıyor.

Falcon’un cesur tavrı, Jenner’ın yaşam tarzı ile uyum içinde. Güzellik konusunda moda öncüsü olan ve onu kültürel bir simge olarak belirleyen iki tarz birleşiyor. Falcon, etkili olmanın ve biraz eğlenmenin tek yolunun risk almak olduğunu bilen bir ayakkabı.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
victoria s secret fashion show kendal jenner
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz