› 
 › 
22.10.2018

Kate Spade'in reklam yüzü Margaret Qualley geri döndü!

ABD'li oyuncu ve dansçı Margaret Qualley'nin markaya dönüşüyle Kate Spade New York'un 25. yıl kutlamalarının son ayağı tamamlandı! Karşınızda Holiday 2018!

Geçen yıl kaybettiğimiz ABD’li tasarımcı Kate Spade'in çanta markası Kate Spade New York'un eski reklam yüzü Margaret Qualley, Holiday 2018 kampanyası için geri döndü!

Kate Spade'in reklam yüzü Margaret Qualley geri döndü!

Geçtiğimiz yıl Kenzo World'un ilham veren reklam kampanyasında yer alan Amerikalı genç oyuncu ve dansçı Margaret Qualley, 2018'i Kate Spade New York'un Holiday 2018 kampanyası ile geri döndü. 

Kate Spade New York’un 25. yılı şerefine yapılan kutlamalar Holiday 2018 kampanyasıyla son buluyor. Tüm 2018 kampanyalarında olduğu gibi, Holiday 2018 kampanyasının fotoğrafları da Inez ve Vinoodh tarafından çekildi. Styling ise Laura Ferrara imzası taşıyor.

Kampanyanın baş kahramanı Kate Spade New York'un ikonik Sam çantası!
 
Kate Spade New York Sam modeli çanta


Margaret Qualley, her zaman feminen, optimist ve hayata aşık karakteriyle – tatil sezonunu kutlamaya hazır. Her ne kadar partiye giden yolda beklenmedik sürprizlerle karşılaşsa bile...
 
Margaret Qualley Kate Spade - Sam çantası ile

Orijinal tasarımlı Sam çantasıyla beraber, Margaret hikayemizin öncü kadını olarak yılı sonlandırıyor. Bu kez, ikonik Sam çantası, 1993’teki orijinal tasarımına bir selam niteliğinde, pembe saten kumaşı ve dış yüzeyindeki kontrast marka etiketiyle her zaman partiye hazır görünüyor.

Kampanyadaki görseller, siyah ve beyaz fotoğraflarla markanın ikonik el çantası siluetine odaklanıyor. Holiday 2018 kampanyasının tüm video ve fotoğraf çekimleri markanın vatanı New York şehrinde çekildi.


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER