› 
 › 
07.08.2019

Vakko ile yeni sezonda geçmişe yolculuk

Vakko, modern silüeti retro bir ilhamla yeni sezona taşıdı. Karşınızda Vakko Sonbahar Kış 2019-2020 Koleksiyonu...

Vakko, Sonbahar-Kış kadın koleksiyonunda nostaljik bir öykünme ile geçmişi bugünle buluşturuyor. Vakko'nun kadın koleksiyonuna hakim olan retro stili, sezonda renkten desene, çizgiden kesime kadar her noktada etkisini gösteriyor.

Güçlü stil yansıması ile sezon modasını yaratan Vakko, kadınlar için hazırladığı Sonbahar-Kış koleksiyonunda modanın geçmişine uzanıyor ve geçmişten günümüze gelen bir moda hikayesini canlandırıyor. Günün dinamiklerini nostaljik bir sıcaklıkla bir araya getiren Vakko, kış görünümündeki değişime renklerle adım atıyor. Doğanın sıcak tonlarının camel ile buluşması koleksiyonun genelinde kendini ortaya koyan bir farklılık olarak kendini gösteriyor.
 
Vakko kadın koleksiyonu 2019-2020


Vakko, taşıdığı moda hafızasıyla sezonun nostaljik hikayesindeki siluete yön veriyor. Bu hikayedeki temalar, sezon renklerinin etkisinde ayrışıyor.

Bir tutam baharat...

Uzun yıllar sonra modaya dönen camel rengi, bu sezonun gözdesi. Başlı başına bir iddiayı ortaya koyan camel rengi; bir araya geldiği tonlara da ahenk katıyor.
 
Camel üstler


Güneşin sarıdan kırmızıya uzanan geniş renk skalasındaki lezzetlerin bir yansımasını da Vakko Kadın koleksiyonunda görmek mümkün. Enfes tattaki renklerin ilham kaynağı; tarçın, bal, karamel, kahve, badem ve ‘bir tutam baharat’ diye adlandırılabiliyor.
 
kombin

İlhamını doğanın yalınlığından ve yıldızlı ihtişamından alan koleksiyonda; toprak renklerinin canlı renklerle kombinlenmesiyle ortaya sıra dışı bir uyum çıkıyor.

Geçmişin yansıması: Ekose ve çizgilerin kesişimi

Son yıllarda modadaki güçlü adımlarını sürdüren ekose sonbahar kışın şimdiden vazgeçilmez bir ögesi. Tüm renklerin ekose, çizgi ve emprimede buluşması sezonun en dikkat çeken ayrıntıları arasında. Kovboy tarzının özellikle kare, ekose, kaz ayağı desenleriyle, saçakların eşlik ettiği süet ve deri materyaller öne çıkıyor.
 
Ekose etkisi


Her bir tasarımda dinamik ve şık Vakko kadınına hitap eden koleksiyon, sezonun en iddialı moda yorumlarından birini sunuyor.

Koleksiyon dair tüm parçaları fotoğraf galerimizden görebilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2