pudra.com 06.10.2009

Sonbaharın en sağlıklı içeceklerine…

King’in pratik katı meyve sıkacağı sağlık dolu meyve sularının 5 dakikada hazır olmasını sağlıyor.

Hepimiz biliriz meyve sularının sağlığımız için ne kadar önemli olduğunu; ama yine hepimiz bir o kadar gözümüzde büyütürüz, üşeniriz onları hazırlamaya… Soğuk havalarda artan hastalıklardan bizi en çok koruyan vitaminleri bizzat barındıran meyve sularından özellikle sonbahar ve kış aylarında içmeyi ihmal etmemeliyiz.

Sonbaharın en sağlıklı içeceklerine…

Ev aletlerinde öncü markalardan King’in K1090 Platinium Katı Meyve Sıkacağı bu durumda imdadımıza yetişiyor. Hem pratikliği, hem uygun fiyatıyla sağlık ve lezzet dolu meyve sularını kolaylıkla hazırlamamızı sağlıyor. Üstelik sadece 5 dakikada!

Her türlü meyve ve sebzeyi doğrama gerektirmeden bütün olarak en zahmetsiz şekilde son damlasına kadar sıkma özelliğine sahip olan King K1090 Platinium Katı Meyve Sıkacağı’ndaki 500 Watt motor gücü ve 2 hız ayarı, istediğiniz sertlikte meyve ve sebzenin yüzde 80 oranında suyunun elde edilmesini sağlıyor.

Tüm parçaları ayrılabilen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen fonksiyonellikte üretilen King K1090 Platinium Katı Meyve Sıkacağı; hareket etmesini ve kaymayı engelleyen kauçuk ayakları sayesinde rahat kullanım özelliği sağlarken, 2 lt kapasiteli posa kabı meyve suyunu en saf hali ile elde etmenizi kolaylaştırıyor.

İşte 4 yıl garantili King K1090 Platinium Katı Meyve Sıkacağı’nın içeriği:
500 Watt motor gücü,
2 hız ayarı,
74 mm çaplı extra genişlikteki kanal sayesinde meyveler bütün atılarak suyu çıkartılabilir,
Ayrılabilir paslanmaz çelik filtre,
Ekstra orta bıçak,
Meyvenin suyu % 80 oranında çıkar,
Metal emniyet kilitleme kolları,
2 lt. kapasiteli posa kabı,
Modern ergonomik tasarım,
Şeffaf kapak,
Hareket etmesini ve kaynamasını önleyen kauçuk ayaklarMeyve sıkacağınızı aldınız, şimdi sıra sağlık dolu meyve sularını hazırlamakta… O zaman aşağıdaki yazılarımızı mutlaka okuyun.


Vitamin deposu meyve suları aynı zamanda birçok rahatsızlığın da en doğal ilacı. Yazın favori meyve suları burada! İlaç gibi meyve suları

Günde bir bardak vişne suyu vücudun günlük antioksidan ihtiyacını karşılıyor. Vişne her derde deva


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER