pudra.com 12.06.2009

Diyet yemekleriniz kapınızda...

‘Sağlıklı beslenmeye, diyete vaktim yok’ bahanesine son! Rafinera, vakit bulamadığınız her şeyi sizin için yapıyor.

Rafinera yemek yapmaya ve sağlıklı beslenmeye vakit bulamayanlar için ‘kurtarıcı’ olarak doğmuş bir proje. Size uygun beslenme programını oluşturup, tasarlayıp, hazırlayıp, paketleyip istediğiniz yere ulaştırıyor!

Diyet yemekleriniz kapınızda...

Rafinera nedir?
Rafinera özetle size özel beslenme programı oluşturan ve bunları hazırlayıp ‘yemeğinizi ayağınıza kadar getiren’ bir sistem. Özellikle çalışan ve sağlıklı beslenmeye vakit yaratamayanlar için kurtarıcı bir sistem…

Rafinera’da bu iş nasıl yürüyor derseniz… Danışmanları ihtiyaçlarımızı ve tercihlerimizi öğreniyor. Beslenme uzmanları beslenme planımızı oluşturuyor. Gurme şefleri bize özel lezzetleri tasarlıyor. Dağıtım ekibi günlük beslenme paketlerimizi kapımıza kadar getiriyor.

Premium ve Business Line olmak üzere 2 farklı servis sunan Rafinera’da bir tanesini yaşam tarzınıza tam uygun bulacağınız farklı gurme beslenme planları bulunuyor.

Sistem nasıl işliyor?
Sizlere sunulan her Rafinera beslenme planı sağlıklı ve dengeli beslenme konsepti üzerine kurulu. Günlük mönüler beslenme uzmanları ve gurme şefler gözetiminde özenle, tamamen kişiye özel olarak hazırlanıyor. En taze ürünler kullanılıyor, katkı maddesi içermeyen malzemelerle öğünlerin besin değerinin yüksek olması sağlanıyor.

Sizden alınan veriler doğrultusunda öncelikle sizin tercih ettiğiniz beslenme planına göre günlük almanız gereken kalori miktarları hesaplanıyor. Şefler bu hesaplama ve sizden aldığımız kişisel beslenme bilgileri doğrultusunda size en uygun lezzetleri oluşturuyor.

Seçtiğiniz beslenme planına göre, şefimizin sizin için hazırladığı lezzetleri tercih edebiliyor veya özel ihtiyaçlarınız için içeriğini tamamen sizin belirlediğiniz özel bir beslenme planı talep edebiliyorsunuz.

Servislerinin düzeni 3 ana + 2 ara olmak üzere günlük toplam 5 öğünden oluşuyor. Kişisel ihtiyaçlara yönelik olarak beslenme paketleri 2 ana + 2 ara (akşam öğünü dahil edilmeden) veya 1 ana + 2 ara (işyeri paketi) şeklinde de servis edilebiliyor. Size özel tasarlanan beslenme paketi her gün istediğiniz adrese dilediğiniz zaman aralığında ulaştırılıyor.

Yemekleriniz önceden pişirilmiş olduğundan dolayı size servis edilecek birçok yemek soğuk yenmeye de uygundur. Yemeklerin ısıtılması gereken durumlarda ise ısıtma talimatı çok basit ve günlük olarak yollanan mönülerde belirtilmekte…

Beslenme planları
Bir çok sağlıklı beslenme diyeti günlük hayatımızda gerçekleştirmemizin zor hatta imkansız olduğu kritik öğeler içerir. Rafinera burada devreye giriyor; yaşam tarzınıza uygun bir beslenme planı ile sizi zaman harcamaktan kurtararak hedeflerinize hızla ulaşmanıza yardımcı oluyor.

İşte Rafinera’nın beslenme planları. Daha fazla detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.
  • Kilo vermek isteyenlere De-Light
  • Toksinlerden arınmak isteyenlere Detox
  • Formda kalmak isteyenlere Fit&Well
  • Anne adaylarına Mom To Be
  • Sebze sevenlere Vegeratian
  • Kendi paketini yaratmak isteyenlere Personal Chef


Rafinera hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER