@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 27.06.2011

Herkes bu kitabı konuşuyor: Karatay Diyeti

Çok satan kitaplar listesinde ikinci sırada olan Karatay Diyeti ile ilgili merak ettiğiniz her şey Pudra.com'da.

Herkes bu kitabı konuşuyor: Karatay Diyeti
Bu yılın en çok satan beslenme ve diyet kitapları arasında ikinci sırada yer alana 'Karatay Diyeti' kitabı, hocaların hocası Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay tarafından yazıldı.


Prof. Dr Karatay "Bu kitap, klasik bir diyet kitabı değil. He zaman duyduğumuz kibrit kutusu, iki yemek kaşığı gibi anlamsız ölçülerle insanı strese sokmuyor" diyor.

Kitapta özellikle yurtdışından Türkçe'ye çevrilen yöntemlerin Türklerin yaşama biçimine uygun olmadığı vurgulanıyor.

Karatay diyeti ile önce vücudun kilo alması yani yağların birikmesi önleniyor. Sonra bir süre durağan geçiyor. Birikmiş yağlar yıkılarak kalıcı kilo veriliyor. Bu diyeti uygulamaya başladıktan sonra yedikleriniz sizi acıktırmıyorsa bu iyileşmenizin ilk belirtisi. Ortalama altı aya kadar sonuç alınabilen Karatay Diyeti ile hem sağlıklı yaşamayı öğrenecek hem de sağlıklı bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Karatay Diyeti ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi Pudra.com'un konuyla ilgili haberlerinde bulabilirsiniz:

Karatay diyeti nedir?
Pastırmadan turşuya, tereyağından yumurtaya, özlediğimiz pek çok tadı serbest bırakan, kalori hesabı yapmayan Karatay diyeti gerçeğini merak ediyor musunuz?

Karatay diyeti nasıl uygulanır?
Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay, Karatay diyetinin nasıl uygulanacağını Pudra.com'a açıklıyor.

Karatay diyetinin sırları
"Karatay Diyeti"nin yazarı Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay, sağlıklı beslenme, kilo verme, diyet ve yiyecekler hakkında Pudra.com'un sorularını yanıtladı.

Karatay diyetinden bir haftalık örnek mönü
Kalori hesabı yapmayan; kırmızı et, tereyağı, yumurta, pastırma, kuru fasulye, turşu, kuruyemiş gibi yiyecekleri sertbest bırakan "Karatay Diyeti"nden bir haftalık örnek mönü Pudra.com'da...


POPÜLER GALERİLER
spor yapanlar icin sac modelleri
plaj sac modelleri 2018
EN YENİLER