12.03.2019

3. Efes Ultra Maratonu 16 Mart'ta!

3. Efes Ultra Maratonu da Global Wellness Day ile “Daha İyi Bir Yaşam İçin, Evet!” diyecek.

İZLE: KOŞU AYAKKABISI NASIL OLMALI👇 
3. Efes Ultra Maratonu bu yıl 16 Mart’ta, Global Wellness Day’in de katılımıyla, düzenlenecek. Koşucular 3. Efes Ultra’da Türkiye’den tüm dünyaya yayılan Global Wellness Day’e destek veren tshirtlerle koşacak.

3. Efes Ultra Maratonu 16 Mart'ta!
 
Fransa’da yer alan Cycling Classics France, Meksika’da Tecate Belediyesi ile GWD Meksika’nın birlikte düzenlediği 5K Halk Koşusu ve Tayland’de her yıl yapılan Preserve Hua Hin Yarı Maraton’u gibi birçok farklı maraton ve bisiklet yarışlarının ardından GWD şimdi de kendi doğduğu ülkede, Efes Ultra Maratonu’na katılacak. Şimdiye dek tüm dünyada 300 milyon kişiye ulaşan GWD, Efes Ultra Maratonu ile yaklaşık 1500 kişiye daha ulaşarak, bu yıl 8 Haziran Cumartesi günü herkesi Kuşadası Sevgi Plajı’na davet ediyor.
 
Global Wellness Day, tüm dünyada 120 ülkede ve 5000’den fazla noktada her yıl Haziran ayının 2. Cumartesi günü beraberce kutlanıyor. Ulaştığı kişi sayısı her geçen yıl artarak büyümeye devam ediyor.
 
Tamamıyla gönüllülük ilkesine dayalı ve ücretsiz olarak düzenlenen Global Wellness Day, tüm dünyada yine aynı günde milyonlarca kişiyle birlikte kutlanacak.
 
Global Wellness Day Maratonu

Hem bedensel hem de ruhsal olarak daha iyi olmayı hedefleyen GWD, bireyleri ve toplumu “iyi yaşam” konusunda bilinçlendirmek için maraton konuşucularıyla bir araya gelerek “daha iyi bir yaşam için evet” diyen herkese ulaşmayı hedefliyor.
 
Yaklaşık 1500 koşucunun katılması beklenen 3. Efes Ultra Maratonu 12, 25 ve 55 kilometrelik üç parkurda Richmond Ephesus Resort ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.
 
İlgili haberlerimiz:

Yaşamda köklü değişiklik Global Wellness Day ile mümkün!
Yaratıcısı bir Türk olan ve iyi yaşam herkesin hakkı diyen Global Wellness Day bugün 100 ülkede milyonlarca insan tarafından kutlanıyor. Peki nedir bu GWD?

Bir kadın tüm dünyayı etkisi altına alabilir mi?
Evet, çünkü bir kişi tek başına dünyayı değiştirebilir! İspatı, bugün tüm dünyayı etkisi altına alan Global Wellness Day'in kurucusu Belgin Aksoy Berkin.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER