pudra.com 12.05.2009

Detoks ile temizlenin!

Mirey Yuhay: 'Detoksla yeni bir hayata başladım'. Detoks yapanların hayatı nasıl değişiyor?

The LifeCo Bodrum Detoks Merkezi Program Yöneticisi Mirey Yuhay, detoks hakkındaki bilgi ve tecrübelerini paylaşıyor:

Detoks ile temizlenin!

Herkesin ağzında bir DETOKS lafıdır gidiyor. Ancak, çok az kişi gerçekten detoksun ne olduğunu, nasıl yaşandığını ve etkilerini biliyor. Aslında bu bizim modern toplumumuz için çok yeni birşey. Dolayısıyla şüpheyle, soru işaretiyle ve tedirginlikle karşılanması çok normal. Çünkü ilk defa yapacağınız bir uygulama. Nasıl bir etki yaratacağını bilmiyorsunuz. Öncelikle kendim başta olmak üzere her zaman yeni birşeyi denemekte çok korkak davranmışımdır. Fakat alıştıktan sonra en uçlara giden de benimdir. Bu yüzden ilk önce sizlere hem kendim detoks ile nasıl tanıştığımı, detoksun ne olduğunu ve detoks sonrasında nelerin değiştiğini paylaşacağım yaşanmış deneyimlerin sonuçları olarak. Bilimsel bilgileri her yerde okuyabilirsiniz. Ben kendi hissiyatımla aktarmak istiyorum size konuyu.

Benim detoks ile tanışmam çok yüksek kilolara çıkmamla başladı. Hayatımda ilk defa 100 kilonun üzerine çıkmıştım. Ayaklarım artık vücudumu taşımıyor, rahat nefes alamıyordum ve çok mutsuzdum. İşimden ayrılmıştım. Son 5-6 senedir quantum fizik, nefes, koçluk, biyo enerji gibi konularda çalışmalarım da olmuştu ve bunlarla ilgili bir iş yapmak istiyordum. Fakat bir yandan da biraz soyut geliyordu. Daha somut elle tutulur gözle görülür sonuçları olan birşey olsa dedim ve evren tam istediğim şeyi bana getirdi: DETOKS.

İlk detoksumu Kasım 2006’da Bodrum’da 8 gün olarak yaptım. 5 kg verdim. Ardından 3 hafta Florida'da "Hippocrates Health Institute " adlı çok ünlü (özellikle doğal yöntemlerle kanseri iyileştiren) bir merkezde ‘Hayat Değişimi Programına’ katıldım. Burada sağlıklı, dinç ve enerjik olmak için uygulanması gerekenleri hem deneyimlediğim, hem de eğitimini aldığım bir süreç yaşadım. 10 kg verdim. Tekrar bir detoks daha yaptım 5 kg daha verdim. Arada geçen ve sonrasındaki sürede de beslenme biçimimi değiştirerek 30 kilo daha verdim ve toplamda 50 kg vererek Bodrum’daki LifeCo Detoks Merkezi’nde Program Yöneticisi olarak tecrübelerimi ve bilgimi paylaşmaya başladım. Önce sonra resimlerimi görebilirsiniz! Hikayemin detaylarını merak edenler benimle iletişime geçebilirler.

Peki nedir detoks?
Her ne kadar detoks yardımıyla verilen kilolardan bahsetsem de farkındaysanız verilen 50 kilonun sadece 10’un detoks ile verdim. Sonrasında yeme biçiminizi değiştirmediğiniz sürece asla formda kalamazsınız veya kilo vermeye devam edemezsiniz. Hangi yöntemle kilo vermiş olursanız olun hiç fark etmez. Dolayısıyla detoks bir kilo verme programı değil. Ancak, her ne vesileyle olursa olsun detoks ile tanıştıktan sonra kilo vermenin yanı sıra ne kadar derin faydaları olduğunu anlayacaksınız.

Detoks vücudu toksinlerden arındırmaktır. Bu sayede vücut hücre, doku ve organlara bakım onarım yapmaya ve kendini yenilemeye başlar.
Detoks bir hastalık tedavisi değildir. Ancak, vücuttaki gereksiz atıklar temizlendiğinde genel bir iyileşme hali yaşanır. Detoksta amaç hastalıklar oluşmadan kişiyi daha sağlıklı noktalara taşıyabilmektir.

Mirey Yuhay
The LifeCo Bodrum Detoks Merkezi
Detoks Uzmanı ve Program Yöneticisi
mirey.yuhay@thelifeco.com
(532 793 89 73)

Mirey Yuhay'ın detoksla ilgili bu yazısının devamı için lütfen tıklayınız...
Detoks: Toksinleri nereden alırız?
Detoksa nasıl hazırlık yapmalı?


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER