› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 25.10.2013

Dekorasyonda 10 doğru ve 10 yanlış

Doğru bir dekorasyon uygulaması için nelere dikkat etmek gerekir? Dekorasyonla ilgili en önemli 10 doğru ve 10 yanlışı Feng Shui Akademisi'nden İç Mimar Meral Akçay Pudra.com'da anlatıyor.

Dekorasyonda 10 doğru ve 10 yanlış dekorasyon yatak odasi 3
3/19

2- Halı ve perdeler


Dekorasyonda halı ve perde seçimi çok önemlidir. Çok güzel mobilyalara sahip olabilirsiniz veya yaşam alanlarınızı çok iyi donatılarla tamamlamış olabilirsiniz. Fakat perde ve halı seçiminiz doğru değilse tüm bu güzel olan şeyleri gölgeleyerek, evinizin hak ettiği etkiyi sağlayamazsınız. Güzel bir elbiseyi makyaj, saç ve aksesuarlarınızla tamamladıktan sonra ayakkabınızı giymediğinizde nasıl bir etki oluşuyorsa, halı ve perde seçimindeki yanlış ve eksiklikler de mekan ruhunda aynı etkiyi yaratır.

Perde ve halılar dekorasyonda en son tamamlanması gereken detaylardır. Mobilya, tekstil, boya, duvar kağıdı seçimleri yapıldıktan sonra onlara uygun tonlarda tercih yapılması gerekir. Klasik ve koyu tonlarda, desenli perde ve halı seçimleri iddialı tercihlerdir. Dikkatli kullanılmazsa yanlış sonuçlar çıkması çok olasıdır.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2