› 
 › 
Pudra.com 05.08.2011

Moroso&Diesel “Succesfull Living” koleksiyonu Haaz Art&Design'da

Haaz Art&Design Gallery, İtalyan ünlü dekorasyon markası Moroso, Diesel için özel yarattığı “Succesfull Living“ koleksiyonuyla evlerinizde moda ve tasarımı bir arada sunuyor.

Her zevke ve ilgi alanına hitap eden, dünyaca ünlü markaların mobilya, tasarım ve objeleriyle birlikte birbirinden keyifli hediyelikler ve farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserlerinin toplandığı Haaz Art&Design Gallery, yaratıcı, renkli ve eğlenceli koleksiyonuna “Succesfull Living” ile bir yenisini daha ekledi.

Moroso&Diesel “Succesfull Living” koleksiyonu Haaz Art&Design'da

Dünyanın en ünlü İtalyan dekorasyon markalarından biri olan Moroso’ nun bir moda öncüsü Diesel için tasarladığı “Succesfull Living” ürünleri sadece Haaz Art&Design Gallery’de! Birbirinden renkli ve yaratıcı “Moroso for Diesel” koleksiyonundaki tüm ürünlerini Diesel ile rahatlığın, özgürlüğün modernlik ve kalite ile birleştiği bir koleksiyon yarattı. Saf ve duru çizgiler ve materyaller taşıyan koleksiyon da kanepe, koltuk, iskemle, masalarla beraber yataklar bulunuyor. Daha önce satışa sunulan ve büyük ses getiren “Foscarini for Diesel” ve şimdi de “Moroso for Diesel” ürünleri sadece ve sadece Haaz Art&Design Gallery’de!


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER