› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 12.01.2012

Tayfun Mumcu tasarımları bir şehir efsanesi

Özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Mimar Tayfun Mumcu'nun eserleri dekorasyon meraklılarının son günlerin en çok konuştuğu konulardan. Mobilya, takı ve objeleri yalınlıkları ve ince detayları ile Pudra.com editörlerinin favorisi.

Yurt içi ve yurtdışında önemli projelere imza atan, tasarım dünyasının özgün mimarlarından Tayfun Mumcu'nun dekorasyona getirdiği ince zevk malum. Hayata zarif ve farklı bir yerden bakarak bizleri şaşırtan tasarımları bugünlerde herkesin dilinde.

Tayfun Mumcu tasarımları bir şehir efsanesiDoğal malzemelerin zevkli bir dokunuşla inceldiği mobilya tasarımları harika. Objeler ise tam bir sanat eseri. Camın detaylarla ve şık süslemelerle kendini gösterdiği bardaklar, karaflar en zor hediye beğenenleri bile baştan çıkartır. Metal servis tabakları ise bir yemek masasının üzerinde tüm bir mekana hayat verebilir. Sağda gördüğünüz kase mesela mermerden oyulmuş. Üzerindeki yılan ise metaldan yapılmış.

Tayfun Mumcu en son olarak bir de mücevher koleksiyonu hazırladı. “Bir mimar gözüyle mücevher tasarımı”nı Türkiye’de ilk defa hayata geçiren Tayfun Mumcu'nunmücevherlerine Nişantaşı Tayfun Mumcu Showroom’undan, Bebek ve Nişantaşı Midnight Express mağazalarından ve pek yakında açılacak özel mücevher butiğinden ulaşabilirsiniz.Tayfun Mumcu aksesuarlarını 150-200 TL arasında bulabileceğiniz gibi 16 bin-20 bin TL arasında bir fiyata da takı satın alabilirsiniz.

www.tayfunmumcu.com

Tayfun Mumcu Mobilya
Teşvikiye Mah. Maçka Cad. Ralli Apt. 59/2 Teşvikiye – İstanbul
0212 296 90 71


Midnight Express - Bebek
Küçük Bebek Cd. No: 7/A Bebek
0212 265 45 47

Midnight Express - Nişantaşı
Kadırgalar Cad. Açık Hava Apt. No:8/3 Nişantaşı
0212 231 26 28


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER