14.07.2020

Bayram tatilinde kendinize huzur ve dinginlik hediye edin

Tatil için istediğiniz her şeyin incelikle düşünüldüğü Güvenli Turizm Sertifikalı otelde, yenilenmenin ve arınmanın keyfini doyasıya yaşayın.

Sapanca Gölü’nün en etkileyici panoramik manzarasına sahip Güvenli Turizm Sertifikalı

Bayram tatilinde kendinize huzur ve dinginlik hediye edin
Richmond Nua Wellness – Spa’da, 30 Temmuz – 3 Ağustos tarihlerini kapsayan bayram tatili süresince, 2, 3 ve 4 gecelik konaklama seçenekleriyle her şey tam istediğiniz gibi olacak.

"Dünyanın En Lüks Destinasyon Spa"sı ödüllü Richmond Nua Wellness – Spa, şehre kısa bir sürüş mesafesindeki Sapanca’da, yeşilin ve göl manzarasının kucaklaştığı çok özel adreslerden biri... 
Richmond Nua, 30 Temmuz – 3 Ağustos tarihlerini kapsayan bayram tatili süresince; 2, 3 ve 4 gecelik konaklama seçenekleriyle, huzurlu ve dinlendirici bir bayram tatili için ideal. Uzman terapistler eşliğinde onlarca bakım ve SPA terapisi ile enerji dengenizi yeniden kazanacak, rahatlayacak ve taze bir başlangıç yapacaksınız.

Tatil için istediğiniz her şeyin incelikle düşünüldüğü Güvenli Turizm Sertifikalı otelde, yenilenmenin ve arınmanın keyfini doyasıya yaşayın.

* Gecelik kişi başı 665 TL’den başlayan konaklama fiyatına kahvaltı, akşam yemeği ve SPA girişi dâhil.

İlgili haberimiz: Richmond Nua'nın favori masajları
Sapanca'da yer alan ve açıldığı günden bu yana pek çok ödül alan sağlık ve spa konseptli Richmond Nua'nın favori masajlarını ve kampanyalarını listeledik.

Richmond Nua Wellness - Spa hakkında
Richmond Nua Wellness-Spa’nın ıslak alanları arasında Salt Jacuzzi, Jet Pool 117 ile sıcaklıkları 40° - 100° arasında değişen Herbal Steam Bath, Laconium, Osman Steam Bath, Salt Inhalation Steam Bath ve Loft Sauna bulunuyor. Isıtılmış seramik yatakları Tepidarium, yıldızların dansını seyredebileceğiniz Day Dream ve su yataklarının bulunduğu dinlenme odaları rahatlamak isteyenler için düşünülmüş. Işık ve ses efektleriyle donatılmış Aqua Cave ve arktik serinleme sunan Ice Grotto ise vücut ısısını dengeleyerek sonra ferahlık sağlıyor. Richmond Nua Wellness – Spa wellness-spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafir ağırlayabilmektedir.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER