14.07.2020

Kamp tutkunları için L'unica'dan asılabilir yatak

Yatak konforundaki asılabilir yatak Tiipi Bed, kış ve yaz bahçelerinde, balkon ve teras gibi açık hava mekanlarında da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Fonksiyonel tasarımlarıyla açık havaya rahatlık ve şıklık katan L’unica, Avustralyalılar tarafından üretilen yatak konforundaki modern hamak Tiipii Bed ile kamp tutkunlarını cezbediyor. Şehrin kalabalığından uzaklaşmak ve doğayla iç içe olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday asılabilir yatak Tiipi Bed, kış ve yaz bahçelerinin yanı sıra balkon ve teras gibi açık hava mekanlarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. İnce ve kullanışlı kanvas taşıma çantası sayesinde ise kolaylıkla taşınabiliyor.
 
Tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica, doğa aktivitelerine düşkünlükleriyle bilinen Avustralyalılar tarafından üretilen yatak konforundaki modern hamak Tiipii Bed ile kamp tutkunlarını etkisi altına alıyor.
 
Asılabilir yatak

Koronavirüs pandemisi sonrası kalabalıktan uzak, izole bir tatil geçirmek isteyenlerin de vazgeçilmezi olmaya aday asılabilir yatak Tiipi Bed, ince ve kullanışlı kanvas taşıma çantası sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor.
 
Asılabilir yatak

Tiipii Bed, kış ve yaz bahçelerinin yanı sıra balkon ve teras gibi açık hava mekanlarında da rahatlıkla kullanılabiliyor.
 
Doğayla bütünleşmek ve huzurlu anların konforunu arttırmak isteyenleri cezdeben Tiipii Bed, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan temin edilebiliyor.

Modern hamak Tiipi Bed, kalabalıktan uzaklaşmak ve doğayla iç içe olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2