Pudra.com 17.05.2013

Pedigree PetFest 22 Eylül'de

Evcil ve evsiz köpeklerin bir araya geldiği en büyük açıkhava organizasyonu olan Pedigree PetFest, 22 Eylül'de Sarıyer Life Park’ta gerçekleştirilecek.

Sarıyer Life Park'ta, 22 Eylül 2013 günü üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Pedigree PetFest, hayvan dostlarını bir araya getiren ve barınaklara destek amacını taşıyan bir evcil hayvan festivali.

Pedigree PetFest 22 Eylül'de

Evcil hayvanlarıyla festival alanına gelen katılımcılar için Pedigree PetFest’te özel eğlenceler ve hayvan sahiplendirme etkinlikleri düzenlenecek. Sahipsiz hayvanlar yararına özel düzenlenen projenin bilet satışlarından elde edilecek tüm gelir, Ortaca ve Marmara Ereğlisi Hayvan Barınağı’nı yenileme ve geliştirme amaçlı kullanılacak.

Festivalde ayrıca özel yarışmalar, çocuklar için etkinlikler, büyükler için bilgilendirici seminerler, workshop'lar, fotoğraf çekimleri gibi birçok eğlenceli aktivite de yer alacak. Düzenlenecek yarışmalarda hayvan dostları sürpriz hediyeler kazanma şansı da bulacak.

Küçük bir hatırlatma: Festivale katılacak tüm hayvanseverlerin yanlarında köpeklerinin aşı karnesini bulundurması gerekiyor. Ayrıca etkinliğin yapılacağı alana, Çevre ve Orman Bakanlığı’nın kamuya açık yerlerde “Tehlikeli Irklar”ın bulunmaması konusunda yayımladığı genelgeye göre tehlikeli köpekler kategorisine giren Pitbull Terrier, Japanese Tosa, Dogo Argentino, Fila Brasileiro ve bu ırkların melezleri alınmayacak.

Detaylı bilgi için:
www.istanbulpetfest.com
www.pedigree.com.tr


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER