pudra.com 13.01.2011

Profilo'dan enerji tasarrufuna tam destek

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin “Tutumsuz Ailesi” bile enerji tasarrufunu öğrendi! “Tutumsuz Ailesi” 14 Ocak’ta 20:00 – 21:00 saatleri arasında ışıkları kapatarak enerji tasarrufuna katkıda bulunacak.

Profilo’nun bütün Türkiye’yi il il gezerek ev hanımlarını evlerde kullanılan elektrikli aletlerin tasarrufu kullanımı konusunda bilgilendiren “Türkiye Enerjisini Topluyor” projesi çerçevesinde oluşturulan ve www.turkiyeenerjisinitopluyor.com sitesinde ziyaretçilerle buluşan “Tutumsuz Ailesi”, Enerji Tasarrufu Haftası’nda 14 Ocak’ta bir saat süre ile evlerinin ışıklarını kapatarak enerji tasarrufuna dikkat çekecek.

Profilo'dan enerji tasarrufuna tam destek

Her yıl 11-18 Ocak tarihleri arasında enerji tasarrufuna dikkat çekmek ve toplumu bu konuda bilinçlendirmek için çeşitli aktivitelerle kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası’na bu yıl “Tutumsuz Ailesi” de katılıyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin “Türkiye Enerjisini Topluyor” projesi kapsamında geliştirilen ve www.turkiyeenerjisinitopluyor.com sitesinde ziyaretçilerle buluşan Tutumsuz Ailesi, 14 Ocak’ta 20:00-21:00 saatleri arasında bir saat süre ile evin ışıklarını kapatarak enerji tasarrufuna katkıda bulunacak!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin “Türkiye Enerjisini Topluyor” çalışması kapsamında daha önce 'tık'tan bile tasarruf eden bir konseptle yayına giren sitede yer alan bu yepyeni ve eğlenceli oyun, ziyaretçilerine tasarrufu öğretmeyi hedefliyor. “Tutumsuz Ailesi” oyununun karakterleri, tasarruf nedir bilmeyen ama aynı zamanda çok da sevimli bir aile. Baba Sarf Tutumsuz, eşi İsraf Hanım ve iki yaramaz çocuk: Masraf ile Müsrif. Hepsi de birbirinden tutumsuz. Tutumsuz Ailesi'nin evinde geçen oyun sırasında aile evde gündelik yaşamını sürdürürken ziyaretçiler, onların yapmadıkları tasarruf hamlelerini yaparak onlara para kazandırmaya çalışıyor.

Ailenin bireyleri ışıkları kapatmayı unutuyor, muslukları açık bırakıyor, A enerji sınıfı ürünler kullanmıyorlar... Bunlar yaptıkları israfların sadece bir kısmı. Kullanıcılar ise onların hatalarını düzelterek hem çevreye hem de aile bütçesine katkı sağlıyorlar. Aynı zamanda, Tutumsuz Ailesi'nin tasarrufla cebinde biriken paraları A sınıfı Profilo ürünleri almak, yalıtım yapmak ve daha pek çok şey için kullanıp uzun vadede daha da çok para biriktirmeye çalışıyorlar.

Oyunun ilk etabında, Tutumsuz Ailesi’ni en tasarruflu ev haline getiren ve onlara en fazla para kazandıran ilk 100 kişi, Profilo'dan çevreye olan duyarlılıklarının sembolü olarak birer fidan kazandılar. Oyun yepyeni sürprizler ve yenilikler ve çok özel kampanyalarla 2011 yılında da ziyaretçileriyle buluşmaya devam edecek.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER