› 
 › 
Pudra.com 21.05.2012

Ayhan Sicimoğlu ile İtalya turu

Ayhan Sicimoğlu rehberliğinde gerçekleştirilen, ülkenin sıra dışı bölgelerini keşfetmeyi kapsayan İtalya turunda, entelektüel dünya vatandaşlarının favori festivali "Festival dei Due Mondi"nin açılış gecesine katılma şansınız da var.

İtalya, şehrinden kasabasına her bölgesi ile görenleri kendine âşık eden bir çekim merkezi adeta… More Travel bu defa sizi İtalya’nın alışıldık Roma, Venedik, Floransa üçgeninden çıkarıp, rotasını Ayhan Sicimoğlu rehberliğinde Roma’nın kuzeyine, gerçek İtalya diye anılan Umbria bölgesine çeviriyor. Üstelik Ayhan Sicimoğlu rehberliğinde...

Ayhan Sicimoğlu ile İtalya turu

Umbria, ihtişamlı kaleleri, gözlem kuleleri, manastırları, tüm orjinalliği ile korunmuş yüz yıllık kasabaları, etkileyici manzaraları, yeşil vadileri, göz alıcı doğası, ülkenin en büyük gölüne ev sahipliği yapması ile İtalya’nın büyüsünü yaşatan çok özel bir bölge. Nehir vadileri üzerinde uzun gölgeler bırakan kestane ağaçları ve insana huzur veren ormanları Umbria seyahatinin ayrılmaz eşlikçileri.

Gubbio, Fabriano, Spoleto, Perugia, Citta Di Castello ve Assisi, tadına doyulmaz lezzetleri, yeşil tepeleri, daracık ve şirin sokakları, renkli meydanları, görkemli kuleleri ve eşsiz şarapları ile Umbria’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden.

28 Haziran 2 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen, kişi başı 2850 Euro'ya mal olan tura katılıp Ayhan Sicimoğlu rehberliğinde İtalya'nın sıra dışı bölgelerini keşfetmeye ne dersiniz? Üstelik bu turda entelektüel dünya vatandaşlarının favori festivali "Festival dei Due Mondi"nin (Festivaldispoleto.com) açılış gecesine de katılacaksınız.

Ayhan Sicimoğlu İtalya turunu şöyle anlatıyor:

“Otellerde kalmayacağız tabii ama meşhur mimar Vladier'nin 1790’da inşa ettiği ilk şaheserlerinden 'Villa Pianciani'de (Villapianciani.it) 2 gece heykeltraş arkadaşım Anna Muscardin’de misafiriz. Tılsımlı ortaçağ kasabası Gubbio'da diğer bir malikhane Villa Fassia'da da 2 gece arkadaşım Piero'nun annesi Kontes Manciani'nin misafiriyiz. Gubbio, delileri ile meşhur bir kasaba. Bu seyahatte ilk yapacağımız iş Gubbio'nun Deliler Çeşmesi'nin etrafını 3 defa dönerek biraz delirmek, çünkü sonrasında unutamayacağınız 4 gün boyunca her gün bize bayram.”

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için tel:
0212 292 12 16
Moretravel.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER