› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 18.08.2011

Son dakikacılar için bayram tatili önerileri

Küçük Oteller Rehberi'nin kurucusu İzim Bozada'dan son dakikacılar için bayram tatili önerileri istedik. Son dakikacılar için en güzel küçük oteller ve hesaplı pansiyonlar Pudra.com'da.

Son dakikacılar için bayram tatili önerileri sedative bodrum ok 2
2/12

Sedative Hotel & Spa - Bodrum


Sadelikle şıklığın, konforla gösterişin, mimariyle doğanın uyum içerisinde bir araya getirildiği Sedative Bodrum Hotel & SPA, misafirlerine yalnızca tatil değil, keyifli bir ev hayatı tecrübesi de sunmayı amaçlıyor.

Dekorasyonundan personeline kadar, servis verdiği her noktada kişiye özel ‘butik’ bir hizmet anlayışıyla yola çıkan Sedative Bodrum Hotel & SPA, Bodrum’un meşhur hareketli yaşantısına kolayca ulaşılır bir mesafede olmasına rağmen, bu hareketliliği tamamen uzağında tutacak dingin ve huzurlu bir ortama sahip.

Bünyesindeki biri gulet, diğeri sürat teknesi olmak üzere ik teknesiyle, misafirlerine günübirlik ya da uzun süreli deniz keyfi imkânı da sunuyor.

Sedative Bodrum Hotel & SPA'da, yalnızca konforun değil, sadeliğin ve ferahlığın da göz önünde tutularak tasarlanıp dekore edildiği 4 ayrı kategoride, toplam 31 süit oda var. Çoğunda jakuzi bulunan, tamamı deniz manzaralı odalar, çam ağaçları arasından panoramik deniz manzaralı balkonlara açılıyor.

Sedative Bodrum Hotel & SPA’nın 100 metre uzunluğundaki özel plajı, özel iskelesi ve deniz suyu ile doldurulmuş iki adet deniz manzaralı özel açık yüzme havuzu misafirlerine gün boyu farklı seçenekler sunuyor.

Fiyatlar 2 kişi oda+kahvaltı 250-770TL arasında değişiyor.

Detaylı bilgi için
www.kucukoteller.com.tr/sedative
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2