› 
 › 
Pudra.com 04.10.2011

Aveda'dan Meme Kanseri Araştırma Vakfı’na destek

Bitkisel güzellik markası Aveda, başlattığı kampanya ile meme kanseri testinin gerekliliğini hatırlatıyor. Buna göre Aveda satış noktalarından alınacak her bir Aveda el kremi için 7 TL, Meme Kanseri Araştırma Vakfı’na aktarılacak.

Aveda, her yıl meme kanseri bilinçlendirme ayı olarak ilan edilen ekim ayı boyunca, önemli bir bilinçlendirme kampanyasına imza atacak. Buna göre, ay boyunca ambalajı üzerinde meme kanserine karşı bilinçlenmenin simgesi olan pembe kurdela taşıyan özel üretim Aveda Hand Relief’in her birinin satışından elde edilecek 7 TL gelir, Meme Kanseri Araştırma Vakfı’na bağışlanacak.

Aveda'dan Meme Kanseri Araştırma Vakfı’na destek

150 ml’lik özel üretim ambalajlarda satılacak Aveda Hand Relief el kremleri, 125 ml’lik orijinal el kremi ile aynı fiyata, 60 TL’ye satılacak. Aveda, kampanya süresince kullanıcılarına meme kanseri testinin gerekliliğini hatırlatırken, bir yandan da erken teşhisin önemine vurgu yapacak.

2011 yılı boyunca pembe kurdelalı Aveda Hand Relief’lerin tüm dünyadaki satışı tamamlandığında, Aveda’nın gelir toplama hedefi 270 bin doları bulacak. Aveda, bu kampanya ile Meme Kanseri Araştırma Vakfı için bugüne dek 1.8 milyon dolar bağış topladı.

Aveda ürünlerine ulaşılabilecek kuaför salonları: Akmerkez Erdem Kıramer, Anadolu Hisarı Erdem Kıramer, Akbatı Erdem Kıramer, İstinyepark Erdem Kıramer.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER