› 
 › 
17.08.2017

İlham kaynağı olan kadınların yarışması başlıyor

Her an paylaştığımız fotoğrafları bu defa başka kadınlara ilham olmak için paylaşıyoruz. Kadınların gücünü göstereceği yarışmanın detayları haberimizde...

PANDORA’nın üç kıta ve sekiz ülkede 7.000’den fazla kadın ile yaptığı araştırma sonuçlarına göre, kadınların %80’i hayatın içindeki günlük başarılarını kutlayan kadınların fotoğraflarından ilham alıyor. 19 Ağustos’ta kutlanacak Dünya Fotoğraf Günü öncesinde açıklanan araştırmanın sonuçları PANDORA Sonbahar 2017 “Do See The Wonderful” kampanyasına ilham kaynağı oldu.

Harika anları yakalamanın yolu bu yarışmadan geçiyor

Araştırmaya göre kadınlar, standart ‘selfie’ pozlarına kıyasla günlük hayatta başarılı olan kadınların doğal fotoğraflarından altı kat daha fazla ilham alıyor. Başka kadınların çocuklarıyla geçirdikleri eğlenceli zamanlar ve sportif aktiviteleri gibi günlük başarılarıyla motive oluyor. Araştırmanın bir diğer sonucuna göre; dünya çapındaki kadınların yaklaşık yarısı, günlük yaşamlarındaki çeşitli anlarını telefonlarıyla kaydediyor. Hayatın içindeki küçük detayların önemini kavrayan ve bu anları belgelemeyi alışkanlık haline getiren her üç kadından biri, “mükemmel” fotoğrafı yakalamaya çalışırken anı tam anlamıyla yaşayamadığına inanıyor. Her dört kadından üçü ise günlük anların keyfine daha çok varabilmek için daha fazla zamanı olmasını istiyor.
 
g
 
  • PANDORA Kadınları ‘Do See The Wonderful’ Yarışmasına Davet Ediyor
Marka araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak bu sonbaharda kadınları, hayatlarındaki harika anları fark etmeleri, hem kendilerinin hem de sevdiklerinin günlük yaşamdaki başarılarını fotoğraflarla paylaşarak başka kadınlara ilham vermeleri için bir sosyal medya yarışması başlatıyor. Instagram üzerinden 17-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmada, #DOSeeTheWonderful etiketiyle ve @theofficialpandora işaretlenerek paylaşılan fotoğraflar arasından en özgün ve ilham veren fotoğraflar seçilecek. Kazanan fotoğraflar  daha sonra PANDORA’nın dünya çapında üç fotoğrafçının çektiği kadın portreleri ile birlikte özel olarak sergilenecek. 
 
g

Araştırmaya değerlendiren PANDORA Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Üst Yöneticisi Minna Phillipson, “Günümüzün hızlı ve dijital dünyasında kadınlar, günlük başarılarını kutlamaya ve düşünmeye fazla zaman bulamıyor. PANDORA olarak, kadınları kendilerini yansıtan gerçek ve anlık fotoğrafları paylaşmaya davet ediyoruz. Hayatlarındaki küçük ya da büyük anların farkına varmaları ve bunları kutlamaları için ilham vermek amacıyla geçtiğimiz sene başlattığımız ‘DO’ kampanyamızın devamı olarak bu sonbahar ''Do See The Wonderful'' kampanyamızı ve fotoğraf yarışmasını hayata geçiriyoruz” dedi.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER