› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 20.10.2014

Ebola ile mücadelenin sözcüsü: David Beckham

Futbol kariyerini geçtiğimiz aylarda sonlandıran ünlü İngiliz futbolcu David Beckham, Ebola virüsü için Unicef'in iyi niyet elçisi oldu.

Bu yıl binlerce can alan Ebola virüsüne karşı bilinçlendirme çalışmaları son günlerde hız kazandı. Ünlülerden de Ebola hastalığıyla ilgili bilinçlendirme çalışmalarına destek yağıyor. Son olarak bu mücadelenin sesi olduğunu David Beckham, Unicef aracılığıyla duyurdu.

Ebola ile mücadelenin sözcüsü: David Beckham

Ebola özellikle Batı Afrika'da kendini gösteriyor ve Liberya, Sierra Leone ve Gine'de hızla yayılıyor. Sierra Leone Futbol Federasyonu Başkanı Isha Johansen yaptığı açıklamada, Beckham'ın kampanyaya destek vermesinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. "Sierra Leone'da erkekler, kadınlar ve çocuklar İngiltere Premier Ligi'nden mutlaka bir takımı ya da futbolcuyu destekler. Çoğu kişinin favori oyuncusu da David Beckham" dedi. Bu bağlamda David Beckham'ın farkındalık çalışmalarında görev alması çok önemseniyor.

39 yaşındaki Beckham, şu ana kadar 4 binden fazla kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Ebola salgınının önlenmesi için temizliğin önemine dikkat çekecek. David Beckham'lı Unicef'in ilk kampanyası şimdiden büyük ilgi gördü. Kampanyayı izlemek için tıklayın.POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER