› 
 › 
19.07.2016

Instagram'ın en çok beğenilen fotoğrafları

Instagram'da en çok hangi fotoğrafların beğenildiğini biliyor musunuz? Ünlülerin en çok beğeni alan fotoğrafları haberimizde.

Artık neredeyse her anımızı sosyal medyada paylaşır olduk. Ünlüler de bu akıma çoktan kendini kaptıranlardan... Sevdiğimiz ünlüleri takip ediyor, neler yaptıklarını görmek istiyoruz. Bu istek öyle üst noktalara çıktı ki artık ünlülerin bazı fotoğraflarını milyonlarca kişi beğeniyor. En çok beğeni alan fotoğraflar neler, merak ediyor musunuz? Aslında çok şaşıracağınız fotoğraflar var.

Günümüzün en büyük pop ikonlarından olan ve inişli çıkışlı ilişkileriyle gündemden düşmeyen Justin Bieber ve Selena Gomez Instagram'ın en popüler hesaplarına sahip ünlülerden. Hatta Selena Gomez'in kola içerken paylaştığı fotoğraf 4 milyonun üstünde beğeni alarak Instagram'da son yılın en çok beğeni alan fotoğrafı olmayı başardı.

Diğer yandan sosyal medyayı deyim yerindeyse sallayan bir aile var. Her yaptıkları olay olan özellikle gençler tarafından takip edilen Kardashian ailesi kuşkusuz en çok takipçisi olan ve beğeni alan hesaplara sahip.

En çok beğeni alan fotoğrafları görmek için galeriye tıklayın.
 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız   

Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı? 
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları 
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri  
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri 
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2