› 
 › 
16.05.2018

Lena Erdil PWA Rüzgar Sörfü Yarışması Japonya ayağında ikinci oldu

Türkiye'yi rüzgar sörfünde temsil eden Lena Erdil, PWA Rüzgar Sörfü Dünya Kupası ilk ayağı olan Japonya'da Kadınlar Slalom dalında ikinci oldu.

Lena Erdil Japonya’da ikinci oldu!

Lena Erdil PWA Rüzgar Sörfü Dünya Kupası Japonya ayağında ikinci oldu

Türkiye’yi rüzgar sörfünde başarıyla temsil eden Red Bull sporcusu Lena Erdil, PWA Rüzgar Sörfü Dünya Kupası’nın ilk ayağı olan Japonya’da Kadınlar Slalom dalında ikinci oldu.

Rüzgar sörfünün Türkiye’deki bir numarası Lena Aylin Erdil
 
Rüzgar Sörfçüsü Lena Aylin Erdil


Lena Aylin Erdil, Türkiye’yi dünyada en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Dünya Şampiyonu Red Bull sporcusu, PWA Rüzgar Sörfü Dünya Kupası’nın ilk ayağı olan Japonya’da Kadınlar Slalom dalında önemli bir başarıya imza atarak ikinci oldu. Ülkesini yurtdışında temsil etmekten son derece mutlu olduğunu her fırsatta belirten Erdil, Japonya yarışının ardından da Türk bayrağı ile podyumda poz verdi.

"Sakatlığımdan dolayı biraz tereddütlerim vardı"

Yarıştan sonra duygularını paylaşan başarılı sporcu “Geçen seneki sakatlığımdan sonra ilk yarışımdı ve biraz tereddütlerim vardı. Bu yarışı ikincilikle bitirdim. Şu an gayet iyi durumdayım. Önümüzde iki yarış daha var. Önce gelecek hafta başlayacak Güney Kore’de, üç hafta sonra da Portekiz’de birinci gelerek Slalom Dünya Şampiyonu olmak istiyorum.” dedi.

Dünyanın en hızlılarından biri 
 
Rüzgar Sörfçüsü Lena Aylin Erdil

2016 yılında IFCA Dünya Şampiyonluğu, PWA Vice Worldchampion ve Türkiye Şampiyonluğu kazanan, 2017 yılında da Türkiye Şampiyonluğu’nu tekrarlayan Lena Erdil, kazandığı başarılarla rüzgar sörfü dalında dünyanın en hızlı kadınlarından biri olarak gösteriliyor.


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
victoria s secret fashion show kendal jenner
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
EN YENİLER