› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 07.03.2012

Pudra.com okuyucularına Kadınlar Günü Hediyesi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde size “sağlık” hediye ediyoruz. Aile Hekimi ve Beslenme Danışmanı Dr. Murat Berksoy, kampanyaya katılan 10 Pudra.com okuyucusuna ücretsiz beslenme danışmanlığı verecek.

Her şeyin başı sağlık... Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlardan biri de sağlıklı beslenme. İşte bu nedenle Pudra.com, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla sizlere güzel bir hediye sunuyor:

Pudra.com okuyucularına Kadınlar Günü Hediyesi

Bahçeci Kliniği Aile Hekimi ve Beslenme Danışmanı Dr. Murat Berksoy, 10 Pudra.com okuyucusuna özel “Kilo Değerlendirmesi” yapacak. Bu kapsamda, okuyucularımıza yaşam biçimleri ve beslenme alışkanlıkları hakkında sorular soracak, kilo geçmişlerini değerlendirecek, kilo ve yağ değerlerine bakarak beslenme önerilerinde bulunacak, test yaptıran okuyucularımızın test sonuçlarını değerlendirecek.

“Kilo Değerlendirme” hediyesi kazanmak için ne yapmalısınız?
Tek yapmanız gereken bilgi@pudra.com adresine adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızın olduğu bir mail göndermek. Mail gönderen her 25. okuyucumuz (toplam 10 kişi olmak üzere) Aile Hekimi ve Beslenme Danışmanı Dr. Murat Berksoy'dan danışmanlık kazanacak.

Maillerinizi bekliyoruz. Son katılım tarihi 12 Mart 2012 Pazartesi günü, saat 24.00.


Dr. Murat Berksoy kimdir?
1969 yılında Ankara’da doğan Murat Berksoy, 1987 yılında TED Kayseri Koleji’nden, 1993 yılında Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Uzmanlığını, Haydarpaşa Numune Hastanesi’nden Aile Hekimi olarak alan Dr. Berksoy, askerlik hizmetini Ankara GATA Endokrinoloji Bölümü’nde yaptı.

Sırasıyla Haydarpaşa Numune Hastanesi Diyabet Polikliniği, Kadıköy Vatan Hastanesi Çocuk Acil Servisi, Acıbadem Hastanesi Soyak ve Bağdat Polikliniği’nde Aile Hekimi olarak çalışan Dr. Berksoy, 2000 yılından beri Alman Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde ve Bahçeci Kliniği’nde Beslenme Danışmanı Sağlıklı Yaşam Koçu olarak görev yapıyor.

www.drmuratberksoy.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER